Vitaliteit, niets hoeft, alles kan. Ben jij degene die we zoeken?

Geplaatst: maandag 11 oktober 2021 om 19:25 | Views: 9430

PEKELA - Wij als sportcentrum Zempo zijn ontzettend trots, dat wij in samenwerking met het Nationaal Programma Impulsloket Groningen, in de gelegenheid worden gesteld ons succesvolle vitaliteitsprogramma te kunnen voortzetten.

Wij hebben de afgelopen twee jaren, zeer succesvol, een programma gemaakt voor mensen die bijna nooit of helemaal niet sporten. Vaak hebben mensen een overgewicht en willen wel, maar komen er niet toe. Onder zeer deskundige begeleiding maken wij een programma op maat, waarbij niets hoeft en alles kan. Daarnaast is er een voedingsdeskundige aanwezig, zij kan je adviseren je voedingspatroon aan te passen waardoor je gegarandeerd kilo’s kwijtraakt. Niks dieet, maar een ander patroon van eten.

Wij hebben mensen uit een scootmobiel gekregen, rollators doen verdwijnen, minder medicijnen gebruik, sociale contacten en vooral bewegen. Dat doe je op je eigen manier binnen je eigen mogelijkheden. Daarnaast binnen een zeer beschermde omgeving. Wij zijn geen traditionele sportschool.

Het programma duurt 10 weken en kan eenmalig worden verlengd. Twee keer per week wordt het programma uitgevoerd. Je betaald € 2,50 per keer. Als dit een probleem is, dan lossen wij dit voor je op. Gewoon doen!

Het programma wordt uitgevoerd op de maandagmiddagen van 2 tot 3 uur of van 3 tot 4 uur. De tweede keer in dezelfde week is dan op de woensdagmiddagen van 3 tot 4 uur of van 4 tot 5 uur.

Naast het bewegen ga je kennis maken met nieuwe sport en vrienden. Wij hebben veel referenties voor jullie. Mensen die nooit sporten, vonden dat ze te dik waren en niet konden bewegen. Onzin, wij doen het zoals jij het wilt. Geloof ons je gaat het leuk vinden. Wij starten het eerste gedeelte op in oktober van dit jaar. Per sessie van 10 weken, 10 personen. Wij doen vooralsnog twee sessies per week, waardoor we 20 personen kunnen plaatsen.

Doe mee, kom voor een gesprek en maak kennis, bel 06-11276467

Eerder verschenen:

66 Pekelders doen dit jaar mee aan sport of cultuur via het Volwassenenfonds
Landelijke bekende IERSE Swingfolkband UNICORN geeft concert in Nieuwe Pekela
Vierde Pekelder korenfestival trekt volle zaal in De Binding
Amerikaanse kunstenaar exposeert schilderijen in molen De Onrust in Oude Pekela
Waanzinnige cheque van 10.000 euro voor Stichting Wensambulance Noord-Nederland namens Nh1816 Verzekeringen  
Oktober Woonmaand bij Old Ambt Meubelen: een maand vol voordeel, wooninspiratie en feestelijke activiteiten!
Column Pekela Beweegt: 'Nagloeien'
Gemeente Pekela haalt grof snoeiafval op tijdens takkenroute
Ga mee met de scootmobieltocht! 
Wethouders verrassen jubilerend WSS met nieuwe korfballen
Jeugd VV Pekela komt massaal in actie voor Stichting Strijder Danny Bats
Ruim 80 Pekelders doen Fittest in De Spil Nieuwe Pekela
GEVONDEN in Boven Pekela: OV chipkaart
Veilig Verkeer controleert fietsen bij Dollard College Pekela
Modder op de weg?!
Veel wegwerkzaamheden deze maand in Pekela
Volkskerstzang Pekela verhuist naar sporthal De Spil in Nieuwe Pekela
Ondernemers De Helling trekken één lijn: winkeldieven en overlastgevers krijgen winkelverbod
Wie verdient de Pekelder Sportparel 2026?
Hollandse avond met Excelsior en Martin Zemering in Nieuwe Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

3nhm8jmd7b4mdt45l9o9t5nqi6