Vitaliteit, niets hoeft, alles kan. Ben jij degene die we zoeken?

Geplaatst: maandag 11 oktober 2021 om 19:25 | Views: 8888

PEKELA - Wij als sportcentrum Zempo zijn ontzettend trots, dat wij in samenwerking met het Nationaal Programma Impulsloket Groningen, in de gelegenheid worden gesteld ons succesvolle vitaliteitsprogramma te kunnen voortzetten.

Wij hebben de afgelopen twee jaren, zeer succesvol, een programma gemaakt voor mensen die bijna nooit of helemaal niet sporten. Vaak hebben mensen een overgewicht en willen wel, maar komen er niet toe. Onder zeer deskundige begeleiding maken wij een programma op maat, waarbij niets hoeft en alles kan. Daarnaast is er een voedingsdeskundige aanwezig, zij kan je adviseren je voedingspatroon aan te passen waardoor je gegarandeerd kilo’s kwijtraakt. Niks dieet, maar een ander patroon van eten.

Wij hebben mensen uit een scootmobiel gekregen, rollators doen verdwijnen, minder medicijnen gebruik, sociale contacten en vooral bewegen. Dat doe je op je eigen manier binnen je eigen mogelijkheden. Daarnaast binnen een zeer beschermde omgeving. Wij zijn geen traditionele sportschool.

Het programma duurt 10 weken en kan eenmalig worden verlengd. Twee keer per week wordt het programma uitgevoerd. Je betaald € 2,50 per keer. Als dit een probleem is, dan lossen wij dit voor je op. Gewoon doen!

Het programma wordt uitgevoerd op de maandagmiddagen van 2 tot 3 uur of van 3 tot 4 uur. De tweede keer in dezelfde week is dan op de woensdagmiddagen van 3 tot 4 uur of van 4 tot 5 uur.

Naast het bewegen ga je kennis maken met nieuwe sport en vrienden. Wij hebben veel referenties voor jullie. Mensen die nooit sporten, vonden dat ze te dik waren en niet konden bewegen. Onzin, wij doen het zoals jij het wilt. Geloof ons je gaat het leuk vinden. Wij starten het eerste gedeelte op in oktober van dit jaar. Per sessie van 10 weken, 10 personen. Wij doen vooralsnog twee sessies per week, waardoor we 20 personen kunnen plaatsen.

Doe mee, kom voor een gesprek en maak kennis, bel 06-11276467

Eerder verschenen:

De voordelen van een eigen laadpaal thuis
Eerstejaars Dollard College leren over geld en verleidingen tijdens Week van het Geld
Volop’69 Dames 1 opnieuw kampioen in de eerste klasse
28 maart: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
19.30 uur: Hoorzitting over toekomst kerk Oude Pekela: inwoners welkom om mee te praten
Burgemeester Jaap Kuin van Pekela informateur in Borger-Odoorn
Politie zoekt verdachte na pinfraude met gestolen passen in Oude Pekela
Stroomstoring in woonwijk 't Ol Alteveer vermoedelijk veroorzaakt door vuurwerk
De Adviesraad Sociaal Domein Pekela krijgt versterking
Groei, succes en historie bij Volop ’69 uit Oude Pekela
Samen The Passion kijken op groot scherm in de Wedderwegkerk
Inschrijving voor dorpsquiz ‘Strijd om Pekels Goud’ geopend!
Gratis kookworkshops voor jongeren van start in Nieuwe Pekela
Enthousiaste deelnemers op pad tijdens Taalwandeling in Pekela
Expositie pentekeningen Christiaan Starke te zien in gemeentehuis Pekela
Hulp bij belastingaangifte in bibliotheek Oude Pekela op afspraak
28 maart: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
De Theo Thijssen school in Boven Pekela als tijdmachine
Behoud stoomzagerij Nooit Gedacht Nieuwe Pekela weer stap dichterbij
Muziekvitaminen zorgen voor verbinding en gezelligheid in de De Molenhof

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

lld57dq2e7b5mvt4p4bkhruhh2