Vitaliteit, niets hoeft, alles kan. Ben jij degene die we zoeken?

Geplaatst: maandag 11 oktober 2021 om 19:25 | Views: 8928

PEKELA - Wij als sportcentrum Zempo zijn ontzettend trots, dat wij in samenwerking met het Nationaal Programma Impulsloket Groningen, in de gelegenheid worden gesteld ons succesvolle vitaliteitsprogramma te kunnen voortzetten.

Wij hebben de afgelopen twee jaren, zeer succesvol, een programma gemaakt voor mensen die bijna nooit of helemaal niet sporten. Vaak hebben mensen een overgewicht en willen wel, maar komen er niet toe. Onder zeer deskundige begeleiding maken wij een programma op maat, waarbij niets hoeft en alles kan. Daarnaast is er een voedingsdeskundige aanwezig, zij kan je adviseren je voedingspatroon aan te passen waardoor je gegarandeerd kilo’s kwijtraakt. Niks dieet, maar een ander patroon van eten.

Wij hebben mensen uit een scootmobiel gekregen, rollators doen verdwijnen, minder medicijnen gebruik, sociale contacten en vooral bewegen. Dat doe je op je eigen manier binnen je eigen mogelijkheden. Daarnaast binnen een zeer beschermde omgeving. Wij zijn geen traditionele sportschool.

Het programma duurt 10 weken en kan eenmalig worden verlengd. Twee keer per week wordt het programma uitgevoerd. Je betaald € 2,50 per keer. Als dit een probleem is, dan lossen wij dit voor je op. Gewoon doen!

Het programma wordt uitgevoerd op de maandagmiddagen van 2 tot 3 uur of van 3 tot 4 uur. De tweede keer in dezelfde week is dan op de woensdagmiddagen van 3 tot 4 uur of van 4 tot 5 uur.

Naast het bewegen ga je kennis maken met nieuwe sport en vrienden. Wij hebben veel referenties voor jullie. Mensen die nooit sporten, vonden dat ze te dik waren en niet konden bewegen. Onzin, wij doen het zoals jij het wilt. Geloof ons je gaat het leuk vinden. Wij starten het eerste gedeelte op in oktober van dit jaar. Per sessie van 10 weken, 10 personen. Wij doen vooralsnog twee sessies per week, waardoor we 20 personen kunnen plaatsen.

Doe mee, kom voor een gesprek en maak kennis, bel 06-11276467

Eerder verschenen:

VAN HARTE: Alex is vandaag 50 jaar geworden!
Hiep hiep hoera! Henk Wierth is 60 jaar geworden!
Kermis Oude Pekela: vijf dagen lang feest op het Raadhuisplein
Roegbainder Wandeltocht populair: al meer dan 160 aanmeldingen
Brand op bovenverdieping van woning aan de Ring Oude Pekela
Erik Hulsegge deelt persoonlijk levensverhaal tijdens avond van Luthers Podium in Pekela
Dit wil je niet missen: Rock-On Outdoor Festival op 3 en 4 juli
Zaalvoetbaltoernooi voor jongeren in MFC De Binding
Belgische oud-militairen bij herdenking bevrijding van Pekela
Harmke Korthuis nieuwe bestuurder van Oosterlengte
Column: De aanstekelijkheid van vrolijkheid
Gratis koffieochtenden in De Kiepe: ontmoetingsplek voor inwoners van Pekela
Toneelvereniging PALVU brengt komedie nog één keer op de planken in Boven Pekela
Belgische oud-militairen herdenken bevrijding Pekela
Feestelijke uitreiking opbrengst verkoop oude lantaarnpalen aan Kinderboerderij en Dierenweide
Doe mee in de moestuin!
Workshop ‘Hoe herken je nepnieuws?’ in Bibliotheek Oude Pekela
Seniorenbijeenkomst in Pekela over cybercriminaliteit en veiligheid
MC Mios ’93 organiseert voorjaarstoertocht van 200 kilometer
Winnaars Fit20 Wintercompetitie van LTC Oude Pekela bekend

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ercjcis6bjod5nqmtj1275f9u6