Nieuw schilderseizoen 2021 gestart bij Open atelier Nieuwe Pekela

Geplaatst: dinsdag 21 september 2021 om 13:40 | Views: 5453

Auteur: Anneke Duit

NIEUWE PEKEL - De schildersactiviteiten in het atelier van Anneke Duit zijn na de zomervakantie weer begonnen. Op woensdagavond en donderdagmiddag kan er weer volop geschilderd worden. Ook zijn er regelmatig schilderworkshops. En er is weer plaats.

De zomer is bijna voorbij en de herfst begint het landschap langzaam te kleuren. Voor het maken van een schilderij zijn de herfsttinten een mooie stimulans voor het oppakken van het penseel. En nu de coronabeperkingen zo goed als voorbij zijn, is er ook weer ruimte voor meer workshops en een volledige bezetting van de schildersgroepen op woensdagavond en donderdagmiddag. Onder begeleiding kan er, nog steeds op veilige afstand, geschilderd worden in mijn atelier, een gezellige ruimte met houtkachel.

De schildersgroepen en de workshops op zaterdag bestaan ondertussen al weer bijna drie jaar en sindsdien is er enthousiast geschilderd door deelnemers met mooie resultaten. De schilderslessen zijn voor iedereen geschikt, voor beginners en gevorderden. Mijn ondersteuning stem ik af op ieders individuele behoefte.

Verschillende cursisten hebben sinds de kleuterschool geen penseel aangeraakt en toch maken ze de mooiste kunstwerkjes. Vaak kunnen we meer dan we van onszelf denken. Onzekerheid, faalangst of perfectionisme met hoge eisen; we hebben allemaal wel eens last van zulke ondermijnende gedachten. Maar, wat is het dan fijn om te ontdekken dat het schilderen wel lukt en er mooie schilderijtjes ontstaan.

Ook schilders met ervaring zijn van harte welkom; samen met anderen schilderen in een ontspannen en gezellige sfeer. En er is altijd wel iets te leren van elkaar. Ook ervaren schilders zitten wel eens vast en worstelen bij het maken van een schilderij. Wat is het dan fijn om stimulerende feedback te krijgen van anderen en met enkele tips weer enthousiast verder te gaan.

Het maakt dus niet uit of je veel of geen ervaring hebt. Schilderen lukt; met oefening, plezier en durf!

Heb je interesse voor een workshop of de wekelijkse schilderslessen en wil je meer weten over wat er mogelijk is, stuur me dan een email: info@annekeduit.nl of neem een kijkje op mijn Facebook pagina ‘Open Atelier Nieuwe Pekela’ of website: www.annekeduit.nl

Eerder verschenen:

Pekelder windhonden renclub bestaat 100 jaar
Gerry Wolthof treedt op in Albatrosgebouw Nieuwe Pekela
Feestelijke intocht van Sinterklaas in Nieuwe én Oude Pekela
VAN HARTE: Griet Frans is 50 jaar geworden!
Sinterklaasfeest in MFC De Binding Oude Pekela op 26 november
Bestuurswisselingen bij OBCP: drie bestuursleden nemen afscheid, nieuw team treedt aan
Oosterlengte benoemt Marcel Kuin als interim-bestuurder
Pekela noteert meeste boetes voor ongeldige APK van Groningen
Wandel 25 november mee met de Orange the World-bewustwordingswandeling
Norah Imminga: Missverkiezing draait om meer dan schoonheid
Leerlingen planten bomen in aanloop naar Nationale Boomfeestdag
Het College van Pekela komt naar je toe deze herfst!
VV Pekela pakt koppositie én periodekampioenschap na winst op Westerlee
Ontbijt met de burgemeester en wethouders!
Club P.kel: nieuwe creatieve ontmoetingsplek voor kinderen en jongeren in Oude Pekela
Gevonden: oortelefoontje op de dijk tussen Winschoten en Pekela
Supermarkt Safari laat inwoners gezonde en betaalbare keuzes ontdekken
PCOB Pekela ontvangt ds. Bulten voor lezing over ‘Slavernij – toen en nu’
Blijf veilig op weg: Rijvaardigheidstraining in Oude Pekela op 4 december
Wethouder Van Klaveren in gesprek met groep 8 OBS De Linde tijdens Week van Respect

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

abcuko6801cqckrigv4bcet082