Actiegroep Hervormde Kerk gaat weer oud papier ophalen

Geplaatst: woensdag 6 januari 2021 om 13:25 | Views: 7706

PEKELA - Beste inwoners van Pekela, na maanden van stilzitten gaat de actiegroep Oud Papier van de Hervormde Kerk nu weer oud papier ophalen. Door alle coronamaatregelen was het tot nu nog niet te doen, maar in het nieuwe jaar gaan we weer van start. Belangrijk: De nieuwe ophaaldagen zijn de laatste zaterdagen van de maand. Logistiek gezien was het niet meer haalbaar om op de eerste zaterdag van de maand het oud papier op te halen, dit wordt nu dus de laatste zaterdag van de maand. 

In 2021 rijden wij, grotendeels, dezelfde routes als begin 2020. Uiteraard kan het zijn dat er kleine route-aanpassingen worden doorgevoerd. We halen vanaf 8 uur het papier op in zowel Nieuwe- als Boven Pekela en delen van Oude Pekela.

Kent u ons nog niet? Wij van de actiegroep Oud Papier werken vanuit de Hervormde Kerk, maar de opbrengsten zijn voor veel meer doelen. Zo steunen wij ook de kinderboerderij, de begraafplaats en doneren we geld bij grote rampen in het buitenland.

U bent er misschien aan gewend geraakt dat u een container kunt vullen, dan hebben we voor veel van u goed nieuws! Zowel in Nieuwe- als in Boven Pekela rijden we met een containerauto en dus kunt u, net als het afgelopen jaar, de container bij de weg zetten. Denk er om dat wij vanaf 8 uur lopen, het is handig om dan de container klaar te hebben staan. Voor de inwoners van Oude Pekela geldt: verpak het oud papier weer in dozen of zakken, voor Oude Pekela hebben we namelijk geen containerauto.

In 2021 rijden wij, grotendeels, dezelfde routes als begin 2020. Uiteraard kan het zijn dat er kleine route-aanpassingen worden doorgevoerd. Wij wensen u allen een voorspoedig 2021, en zien u graag weer op zaterdag 30 januari 2021.

Eerder verschenen:

Burgemeester Jaap Kuin van Pekela informateur in Borger-Odoorn
Politie zoekt verdachte na pinfraude met gestolen passen in Oude Pekela
Stroomstoring in woonwijk 't Ol Alteveer vermoedelijk veroorzaakt door vuurwerk
De Adviesraad Sociaal Domein Pekela krijgt versterking
Groei, succes en historie bij Volop ’69 uit Oude Pekela
Samen The Passion kijken op groot scherm in de Wedderwegkerk
Inschrijving voor dorpsquiz ‘Strijd om Pekels Goud’ geopend!
Gratis kookworkshops voor jongeren van start in Nieuwe Pekela
Enthousiaste deelnemers op pad tijdens Taalwandeling in Pekela
Expositie pentekeningen Christiaan Starke te zien in gemeentehuis Pekela
Hulp bij belastingaangifte in bibliotheek Oude Pekela op afspraak
28 maart: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
De Theo Thijssen school in Boven Pekela als tijdmachine
Behoud stoomzagerij Nooit Gedacht Nieuwe Pekela weer stap dichterbij
Muziekvitaminen zorgen voor verbinding en gezelligheid in de De Molenhof
Derde editie kinderkleding- en speelgoedmarkt in Oude Pekela
Gezellige lentefair in Het Tehuis Nieuwe Pekela: voorjaarsplezier voor iedereen
Geslaagde start scootmobieltochten van De Badde
Iedereen welkom bij open repetitie muziekvereniging Excelsior in De Binding
Frits na 60 jaar nog steeds gek op de reebruine ogen van Trijn

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

lb56uc4jl38fdkcmjm9vv47c44