Rotary Clubs Winschoten en Pekela in actie voor Voedselbank Oldambt

Geplaatst: vrijdag 18 december 2020 om 11:55 | Views: 7862

PEKELA - Rotary clubs dragen graag hun steentje bij in de samenleving. Dit jaar hebben de clubs uit Pekela en Winschoten hun krachten gebundeld en werd de voedselbank Oldambt verrast met €2000,- aan boodschappen. In overleg met Jumbo van der Weele Winschoten en Poiesz Pekela zijn mooie pakketten gemaakt met boodschappen waar altijd veel behoefte aan is zoals zuivel en soep. Deze ondernemers hebben zelf ook een bijdrage gedaan om nog meer boodschappenpakketten te leveren aan de Voedselbank. Herman Korte van Rotary Pekela en Laura Broekhuizen van Rotary Winschoten overhandigden de pakketten aan Cisca Wisselo van voedselbank Oldambt.

Deze corona tijden zijn moeilijk voor iedereen. Voor lokale winkeliers die hun zaak hebben moeten sluiten en voor kinderen wiens ouders niet zo veel te besteden hebben. Daarom krijgen alle 365 kinderen die gebruik moeten maken van de voedselbank een bon van €10,-. Deze bon kunnen ze uitgeven bij Top1 Toys Jager en Bruna Nieborg in Winschoten. Zo helpen we de kinderen en de ondernemers. Samen in actie voor elkaar!

“Het is fijn om als Rotarian iets te kunnen doen voor je streekgenoten die het moeilijk hebben”, zegt Herman Korte. ”Dat konden we nu mooi samendoen met de club in Winschoten.” “En dan dubbelop”, vult Laura Broekhuizen aan. ”Voor de gezinnen en de lokale ondernemers, alleen samen kom je verder.”

Eerder verschenen:

Spectaculair megatransport door Nieuwe Pekela in oktober en november
Spannende spooktocht door het Pekelderbos op 17 oktober
Straten van Pekela krijgen klinkers van Pekelder steenfabriek
VAN HARTE: Roy is 23 jaar geworden!
Mega-transport van TenneT te zwaar voor viaduct Nieuwe Pekela
Pekela Maritiem 2025 sluit af met rijke historie en warme herinneringen
Hobbybeurs bij Siep & Co Oude Pekela trekt veel liefhebbers
Springkussenfestijn in de Binding vrolijk slot van jaarmarktweek Oude Pekela
Beeldverslag Maritiem Pekela: historie, sfeer en beleving
Gezellige Doortrappen-groepsfietstocht op zondag 28 september
Jan Willem Blaauw (17) pakt zilver op NK Streetrace in Oosterwolde
Flavium brengt op 1 november pure blues naar De Riggel in Boven Pekela
Jaarmarkt Oude Pekela bruist van gezelligheid
Burgemeester Jaap Kuin en loco-kinderburgemeester Saar Cremers openen jaarmarkt
Optocht van versierde aanhangers kleurt jaarmarktweek in Oude Pekela
Fotoverslag Weeringo Catering Outdoor Lasershow jaarmarktweek Oude Pekela
Maritiem Pekela 2025: Schepen, historie en verbinding
Verslag van de Gerringa IJs en Frituurzaak Kindermarkt in Oude Pekela
Toekomst van Britannia-schoorsteen in Oude Pekela onzeker
Spannende strijd én medailletekort bij PrengerHoekman hindernisbaan in Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

0e83k9duj5teoakmu6u3cl71d4