Start van een nieuw basketbalseizoen Millwings Winschoten

Geplaatst: dinsdag 11 augustus 2020 om 15:55 | Views: 7196

Auteur: Marijn Mol

PEKELA / WINSCHOTEN - Na het geweldige nieuws dat de sporthallen weer beschikbaar zijn om binnen te sporten wil Marijn Mol namens Basketbalvereniging Millwings een oproep doen. Vanaf maart lag het sporten even stil. Vanaf juni hadden gelukkig veel sporten een manier gevonden om veilig buiten te sporten. Dit was gelukkig ook het geval bij BV Millwings. Ondanks dat er buiten trainingen werden verzorgd is het fijn om aan te kondigen dat er vanaf maandag 17 augustus weer binnen mag worden getraind.       

Sporten is belangrijk voor jongeren. Het zorgt niet alleen voor lichamelijke ontwikkeling, maar is ook belangrijk voor sociale contacten. Een uitlaatklep doordeweeks waarin jongeren leeftijdsgenoten ontmoeten. Daarom wil BV Millwings een oproep doen aan jong & oud: Kom na een lange periode van onzeker sporten weer veilig bij ons basketballen! Niet alleen kinderen van 6 – 12jr zijn welkom, ook jongeren van 12+ hebben wij teams voor. Vraag je vrienden, vriendinnen of ze weleens hebben nagedacht om samen het basketballen eens te proberen. Heb je neefjes, nichtjes, broers, zussen, buurtkinderen, een puber die even niet of sporten wat voor hem is? Wijs hem op deze oproep!

Wat kun je doen:
Op www.millwings.nl vindt u alle praktische informatie zoals tijden, trainers, coaches, contactgegevens.

Op https://www.facebook.com/BasketbalMillwingsWinschoten/ vindt u net als op de website praktische info, maar kunt u ook een berichte sturen via Messenger, binnen 24u antwoord!

Meld je aan voor een training en kom het vier keer gratis proberen. Denk dus niet dat het alleen voor de jongste kinderen is, denk ook aan de jongeren, vraag rond, geef het aan en help elkaar zo een handje!

BELANGRIJK: Uiteraard wordt er rekening gehouden met de Corona maatregelen. Deze nemen wij serieus en leven dit na, hierdoor wordt het basketballen veilig. De exacte maatregelen vindt u op de website en op onze Facebook. Als u hier vragen over heeft: Stel deze!

#Samensporten #Totvolgendeweek!!
BV Millwings. ''

Eerder verschenen:

Start je dag goed: Ontbijt met de burgemeester!
Broers Franzen in het zonnetje gezet voor zwemprestaties bij Special Olympics
Gemeente Pekela daagt inwoners uit tijdens Nationale Vitaliteitsweek
10 oktober: Korenfestival in de Binding Oude Pekela
Het noorden in de herfst en winter, juist dan is het mooi
27 september: Gratis Bluegrass concert in Oude Pekela
Brokschmidt Oldtimershow trekt veel belangstelling in Oude Pekela
Stralend weer en volop gezelligheid tijdens Jaarmarkt Oude Pekela
Verlichte optocht zorgt voor kleurrijk schouwspel langs het Pekelderdiep
18 september: Roots in Pekel op het Luthers Podium
Lachende gezichten bij feestelijke afsluiting Clocksteder Avond3Daagse
Ruim 120 sportievelingen bedwingen PrengerHoekman Hindernisbaan
Tijdelijke nachtopvang in Nieuwe Pekela sluit vandaag
Driewielfietsontdekdag in Oude Pekela groot succes
BEELDVERSLAG Meijer Fiets Direct Toertocht Pekela
Fietsbrug over A.G. Wildervanckkanaal weer open, maar afsluitingsbord staat er nog
Gerringa Kindermarkt trekt ondanks minder mooi weer veel jonge verkopers
Schoenservice Brokschmidt Bingo trekt 140 enthousiaste deelnemers
Prima weer tijdens tweede avond voor deelnemers Clocksteder Avond3Daagse
Weergoden goedgezind tijdens Traiteurslager Huizing Viswedstrijd

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

ktge683n4spto42gllm93c53s3