Start van een nieuw basketbalseizoen Millwings Winschoten

Geplaatst: dinsdag 11 augustus 2020 om 15:55 | Views: 6546

Auteur: Marijn Mol

PEKELA / WINSCHOTEN - Na het geweldige nieuws dat de sporthallen weer beschikbaar zijn om binnen te sporten wil Marijn Mol namens Basketbalvereniging Millwings een oproep doen. Vanaf maart lag het sporten even stil. Vanaf juni hadden gelukkig veel sporten een manier gevonden om veilig buiten te sporten. Dit was gelukkig ook het geval bij BV Millwings. Ondanks dat er buiten trainingen werden verzorgd is het fijn om aan te kondigen dat er vanaf maandag 17 augustus weer binnen mag worden getraind.       

Sporten is belangrijk voor jongeren. Het zorgt niet alleen voor lichamelijke ontwikkeling, maar is ook belangrijk voor sociale contacten. Een uitlaatklep doordeweeks waarin jongeren leeftijdsgenoten ontmoeten. Daarom wil BV Millwings een oproep doen aan jong & oud: Kom na een lange periode van onzeker sporten weer veilig bij ons basketballen! Niet alleen kinderen van 6 – 12jr zijn welkom, ook jongeren van 12+ hebben wij teams voor. Vraag je vrienden, vriendinnen of ze weleens hebben nagedacht om samen het basketballen eens te proberen. Heb je neefjes, nichtjes, broers, zussen, buurtkinderen, een puber die even niet of sporten wat voor hem is? Wijs hem op deze oproep!

Wat kun je doen:
Op www.millwings.nl vindt u alle praktische informatie zoals tijden, trainers, coaches, contactgegevens.

Op https://www.facebook.com/BasketbalMillwingsWinschoten/ vindt u net als op de website praktische info, maar kunt u ook een berichte sturen via Messenger, binnen 24u antwoord!

Meld je aan voor een training en kom het vier keer gratis proberen. Denk dus niet dat het alleen voor de jongste kinderen is, denk ook aan de jongeren, vraag rond, geef het aan en help elkaar zo een handje!

BELANGRIJK: Uiteraard wordt er rekening gehouden met de Corona maatregelen. Deze nemen wij serieus en leven dit na, hierdoor wordt het basketballen veilig. De exacte maatregelen vindt u op de website en op onze Facebook. Als u hier vragen over heeft: Stel deze!

#Samensporten #Totvolgendeweek!!
BV Millwings. ''

Eerder verschenen:

Meer weten over Isolatieaanpak Nij Begun: volg de webinar!
VAN HARTE: Eveline de Wit is 40 jaar geworden!
Sportcentrum Zempo verruimt openingstijden dankzij inzet vrijwilligers
Vinted Go pakketmuur geplaatst bij Siefkes Vastgoed in Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Charel Roossien is vandaag 16 jaar geworden!
Pekela schrapt deel bushaltes en investeert in nieuwe OV-voorzieningen
VAN HARTE: Melissa is vandaag 14 jaar geworden!
iPhone van 8-jarige jongen vermist in Pekela
GroenLinks–PvdA Pekela in gesprek met inwoners van de Riggel
FNV organiseert informatieve mantelzorgbijeenkomst in Pekela
Muziek Vitamines zorgen voor gezellige middag in het Dokhuis
Muziekfeest in De Kiepe voor Stichting Opkikker
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen
Meneer en mevrouw De Wal 60 jaar getrouwd
Zonnepanelen Noord gaat verder met andere bedrijven onder het gezamenlijke merk ZPN
Club P.KEL opent deuren tijdens feestelijke open dag
Theater Pierewaai in Bibliotheek Oude Pekela tijdens de Nationale Voorleesdagen
Kinderen bereidden gezonde hapjes voor ouderen tijdens Appeltje Eitje-campagne
Nieuwe ronde Vitaliteitstraject bij Sportcentrum Zempo van start op 15 januari
Sterke seizoensstart voor AB Dance met podiumplaatsen in Assen

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

s920k0psvfjst4r414rom6bqo2