Start van een nieuw basketbalseizoen Millwings Winschoten

Geplaatst: dinsdag 11 augustus 2020 om 15:55 | Views: 7123

Auteur: Marijn Mol

PEKELA / WINSCHOTEN - Na het geweldige nieuws dat de sporthallen weer beschikbaar zijn om binnen te sporten wil Marijn Mol namens Basketbalvereniging Millwings een oproep doen. Vanaf maart lag het sporten even stil. Vanaf juni hadden gelukkig veel sporten een manier gevonden om veilig buiten te sporten. Dit was gelukkig ook het geval bij BV Millwings. Ondanks dat er buiten trainingen werden verzorgd is het fijn om aan te kondigen dat er vanaf maandag 17 augustus weer binnen mag worden getraind.       

Sporten is belangrijk voor jongeren. Het zorgt niet alleen voor lichamelijke ontwikkeling, maar is ook belangrijk voor sociale contacten. Een uitlaatklep doordeweeks waarin jongeren leeftijdsgenoten ontmoeten. Daarom wil BV Millwings een oproep doen aan jong & oud: Kom na een lange periode van onzeker sporten weer veilig bij ons basketballen! Niet alleen kinderen van 6 – 12jr zijn welkom, ook jongeren van 12+ hebben wij teams voor. Vraag je vrienden, vriendinnen of ze weleens hebben nagedacht om samen het basketballen eens te proberen. Heb je neefjes, nichtjes, broers, zussen, buurtkinderen, een puber die even niet of sporten wat voor hem is? Wijs hem op deze oproep!

Wat kun je doen:
Op www.millwings.nl vindt u alle praktische informatie zoals tijden, trainers, coaches, contactgegevens.

Op https://www.facebook.com/BasketbalMillwingsWinschoten/ vindt u net als op de website praktische info, maar kunt u ook een berichte sturen via Messenger, binnen 24u antwoord!

Meld je aan voor een training en kom het vier keer gratis proberen. Denk dus niet dat het alleen voor de jongste kinderen is, denk ook aan de jongeren, vraag rond, geef het aan en help elkaar zo een handje!

BELANGRIJK: Uiteraard wordt er rekening gehouden met de Corona maatregelen. Deze nemen wij serieus en leven dit na, hierdoor wordt het basketballen veilig. De exacte maatregelen vindt u op de website en op onze Facebook. Als u hier vragen over heeft: Stel deze!

#Samensporten #Totvolgendeweek!!
BV Millwings. ''

Eerder verschenen:

Blues in Pekel organiseert Late Summer Blues/Rock Festival in Oude Pekela
Column: Kwetsbare kracht
De Zwalkers nodigen Pekela uit voor een middag vol muziek en gezelligheid
Bounce Back organiseert Halloween Bingo in de Spil Nieuwe Pekela
Droomreis kiezen: Azië of Afrika?
7 augustus: Sfeervol Kampvuurconcert in Luthers Hof Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela zoekt inwoners voor nieuwe werkgroep diversiteit en inclusie
Loonbedrijf Moed: Voor het maaidorsen en persen van grote pakken of ronde balen stro!
Oproep: Wie heeft foto's van het interieur van de oude Clockstede (Meidoornlaan)?
Wie is de Beste Doortrapper van 2026?
Zomerpuzzel over verdwenen Pekelder fenomenen
Eerste Internationale Film Festival in Pekela
Gemeente Pekela wil 80 tot 100 woningen realiseren op voormalig HempFlax-terrein
N366 bij Pekela op vrijdag 24 juli afgesloten voor onderhoud
Groei als ondernemer: van Pekela naar de Randstad
Waarom avondentertainment thuis steeds populairder wordt in Nederland
Fien & Teun komen op 15 augustus naar Camping ZomersBuiten in Oude Pekela
Spelweek Boven Pekela 2026: een week vol avontuur!
Gemeente voorbereid op de winter: nieuwe strooimachine aangeschaft
Drukbezocht TC Nieuwe Pekela Open 2026 zorgt voor sportieve strijd en gezellige sfeer

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

j1pagso7tcdmip1vmktroo1h66