Start van een nieuw basketbalseizoen Millwings Winschoten

Geplaatst: dinsdag 11 augustus 2020 om 15:55 | Views: 6528

Auteur: Marijn Mol

PEKELA / WINSCHOTEN - Na het geweldige nieuws dat de sporthallen weer beschikbaar zijn om binnen te sporten wil Marijn Mol namens Basketbalvereniging Millwings een oproep doen. Vanaf maart lag het sporten even stil. Vanaf juni hadden gelukkig veel sporten een manier gevonden om veilig buiten te sporten. Dit was gelukkig ook het geval bij BV Millwings. Ondanks dat er buiten trainingen werden verzorgd is het fijn om aan te kondigen dat er vanaf maandag 17 augustus weer binnen mag worden getraind.       

Sporten is belangrijk voor jongeren. Het zorgt niet alleen voor lichamelijke ontwikkeling, maar is ook belangrijk voor sociale contacten. Een uitlaatklep doordeweeks waarin jongeren leeftijdsgenoten ontmoeten. Daarom wil BV Millwings een oproep doen aan jong & oud: Kom na een lange periode van onzeker sporten weer veilig bij ons basketballen! Niet alleen kinderen van 6 – 12jr zijn welkom, ook jongeren van 12+ hebben wij teams voor. Vraag je vrienden, vriendinnen of ze weleens hebben nagedacht om samen het basketballen eens te proberen. Heb je neefjes, nichtjes, broers, zussen, buurtkinderen, een puber die even niet of sporten wat voor hem is? Wijs hem op deze oproep!

Wat kun je doen:
Op www.millwings.nl vindt u alle praktische informatie zoals tijden, trainers, coaches, contactgegevens.

Op https://www.facebook.com/BasketbalMillwingsWinschoten/ vindt u net als op de website praktische info, maar kunt u ook een berichte sturen via Messenger, binnen 24u antwoord!

Meld je aan voor een training en kom het vier keer gratis proberen. Denk dus niet dat het alleen voor de jongste kinderen is, denk ook aan de jongeren, vraag rond, geef het aan en help elkaar zo een handje!

BELANGRIJK: Uiteraard wordt er rekening gehouden met de Corona maatregelen. Deze nemen wij serieus en leven dit na, hierdoor wordt het basketballen veilig. De exacte maatregelen vindt u op de website en op onze Facebook. Als u hier vragen over heeft: Stel deze!

#Samensporten #Totvolgendeweek!!
BV Millwings. ''

Eerder verschenen:

Voorleeskampioenen kans op plek in procinciale finale De Nationale Voorleeswedstrijd
Nieuwjaarsvisite Zonnebloem afd Oude Pekela en omstreken uitgesteld
FNV organiseert informatieve mantelzorgbijeenkomst in Pekela
Aangepaste dienstverlening Huisartsenpraktijk B75 door winterse weersomstandigheden
Strooiers belaagd met vuurwerk en sneeuwballen in Nieuwe Pekela
Hele week geen afvalinzameling meer door Omrin in Pekela
21 januari Pekelder Proatcafé over de Veenkoloniale landbouw vanaf 1600
De Spiegel
Ondernemers Organisatie Pekela maakt winnaars Cashback actie 2025 bekend
Bijzonder eerbetoon aan Johan van der Sluis tijdens uitvaart
Leer alles over betalen met Tikkie en QR-codes tijdens digitale workshop in Bibliotheek Oude Pekela
Ondersteuning voor bewoners na brand Lindenlaan Nieuwe Pekela
Samen zingen maakt gelukkig én gezond: muziek als boost voor lichaam en geest
Kort verblijf in Nederland: meer dan alleen huisvesting voor nieuwkomers
Voorlichtingsmiddag over testament en toekomstwensen in Oude Pekela
Uw voeten in vertrouwde handen bij Faraela’s Salon in Oude Pekela
Nieuwe glas- en textielcontainers in gebruik, textiel alleen toegankelijk met afvalpas
Pekelder Windhonden Renclub viert 100-jarig bestaan met feestelijke receptie
Lisa Tienkamp start crowdfunding voor opa die alles verloor bij brand
Sportcentrum Zempo luidt het nieuwe jaar sportief en gezond in met inloopavond

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

81p8mdqtk00v1a4he1drg88oa6