Jenaplanschool St. Willibrordus bedankt Culthuurhuis De Klinker in Winschoten!

Geplaatst: maandag 6 juli 2020 om 18:20 | Views: 10576

Auteur: Marion Setz

OUDE PEKELA - Toen de school dicht ging op maandag 16 maart i.v.m. corona heeft het team van leerkrachten van de jenaplanschool St. Willibrordus elkaar één ding beloofd. Voor groep 8 moeten we zorgen dat het afscheid, op welke manier dan ook, door gaat. Dat het zo’n fantastisch afscheid zou worden hadden we niet durven dromen.

Al vrij snel kwamen er ideeën voor een musical in de vorm van een film of een livestream totdat één van de ouders de stoute schoen aantrok en contact opnam met Cultuurhuis de Klinker in Winschoten. Zij waren bereid hun grote theaterzaal beschikbaar te stellen voor de afscheidsmusical van groep 8. Samen met een aantal ouders is er hard gewerkt om de musical in te studeren, het decor te maken en de kleding te regelen.

Afgelopen donderdag was het zover. Als echte acteurs stonden ze in de spotlight en speelden een fantastische musical. Na het slotlied ontvingen ze dan ook een staande ovatie van het publiek en met een toespraak van hun juf of meester en een roos namen ze defintief afscheid van hun basisschool.

We willen Cultuurhuis De Klinker bedanken voor hun gastvrijheid, mede dankszij hen is het afscheid onvergetelijk geworden!

Eerder verschenen:

Moderne verwarming in traditionele huizen
Erik Schipper stapt over naar 50PLUS
Brandweer redt kraai uit schoorsteen aan Spoetnikstraat in Oude Pekela
VAN HARTE: Rowan Ahlers is 22 jaar geworden
VAN HARTE: Soraya Akran is vandaag 20 jaar geworden
RTV Noord komt met verkiezingsprogramma Tussen de Kiezers naar Gemeente Pekela
Doelen bereiken voor een gezonde financiële toekomst
Workshop Rondkomen met je geld in Bibliotheek Oude Pekela
Samen koken en spelletjes doen met jong en oud
VAN HARTE: Dennis Wilkie is vandaag 39 jaar geworden
WOZ-waarde woningen gemiddeld 10,6 procent omhoog; Pekela koploper met 20,7%
VAN HARTE: Jos Nuninga is 40 jaar geworden!
Terug van weggeweest bij Zempo: Weerbaarheid voor dames!
Amusementskoor De Zwalkers schenkt piano voor nieuw leven in De Binding
SMS-berichtenservices voor operationele communicatie en meldingen
Salva’s Pony Power Noord naar finale Viertallen Kür op Muziek bij The Dutch Masters
Dubbel eremetaal voor 15-jarige Jesse Leeuwerke bij U18
Zijn lage huizenprijzen in Pekela genoeg reden om er te gaan wonen? Redenen om het wel of niet te doen
Informatiebijeenkomst over nieuwe woonwijk bij Heeresmeer Nieuwe Pekela
Feestelijke afsluiting project ‘Koken Binnen Je Budget’ in Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

e76f6m7fhmock7hl3982j6dak1