Gratis workshops MDT Veendam Summerschool

Geplaatst: vrijdag 26 juni 2020 om 16:10 | Views: 8938

PEKELA / VEENDAM - Tijdens de zomervakantie organiseert Muziek-, Dans en Theaterschool Veendam (MDT) gratis workshops in de foyer van Cultuurcentrum vanBeresteyn. Vanaf maandag 6 juli 2020 worden er bij de MDT Summerschool elke werkdag workshops georganiseerd voor jong en oud. Deelnemen aan de MDT Summerschool is gratis!

Cultuur voor iedereen
De MDT en Theater vanBeresteyn hebben het plan voor de MDT Summerschool opgesteld om thuisblijvers iets te bieden is de zomervakantie, maar ook iedereen de mogelijkheid te geven kennis te maken met cultuur in Veendam. De opzet is drempelloos en deelnemers hoeven nog niets te kunnen om meteen mee te doen. Directeur Harry van der Laan van de MDT: “Sinds half maart kon er veel niet meer en stond de samenleving op pauze. Lessen gingen online wel door, maar net nu er weer meer kan, begint de zomervakantie. Tijdens een bezoek aan de verschillende gebruikers in het gebouw, kwam wethouder Annelies Kleve met het idee om activiteiten op het gebied van cultuur voor iedereen te organiseren. Natuurlijk binnen de mogelijkheden van de geldende maatregelen. En met de foyer van Cultuurcentrum vanBeresteyn als huiskamer van Veendam om met anderen actief te zijn en elkaar te ontmoeten. Samen met Theater vanBeresteyn hebben wij dit uitgewerkt. Door de MDT Summerschool kun je ontdekken wat je leuk vindt en misschien begin je na de zomervakantie wel met een nieuw ontdekte hobby door les te nemen bij de MDT”.

Workshops
Vanaf 6 juli is er elke maandag, in tijdvakken van een uur, voor kinderen, jongeren en volwassen djembé en elke dinsdag gitaar voor drie leeftijdsgroepen. Op woensdag is er zang met een kinderkoor en solo aan de vleugel en presentatie op de catwalk. Op donderdagen denk je mee over de theaterproductie Gronings Vuur of leer je spelenderwijs over acteren en kleinkunst. De vrijdag staat in het teken van dans en choreo met videoclips. De vleugel en alle instrumenten staan klaar en worden vooraf en na afloop schoongemaakt.

Meer informatie
De workshops starten telkens vanaf 13 uur en zijn voor maximaal 12 deelnemers. Het hele programma staat op www.vanberesteyn.nl en vol is vol. Er liggen uitgebreide beschrijvingen van alle workshops in de toegangshal die op werkdagen open is vanaf 10 uur. Inschrijven kan ter plekke bij de theaterkassa of per mail vooraf.

Eerder verschenen:

30 mei: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Bekroonde documentaire over sluiting De Halm te zien bij Siep & Co in Oude Pekela
30 mei: Kledingwinkel voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
VAN HARTE: Petra van der Wal is vandaag 40 jaar geworden
Kunstenaar Ankie Voerman opent expositie ‘Van Koffie tot Kust’ in Oude Pekela
Van opvang naar toekomst: nieuwe woonwijk Hooiwijk feestelijk geopend in Oude Pekela
Zaterdag 6 juni: ontdek de kerken van Oost-Groningen tijdens Kerkenpad 2026
Mini-parkje Noordercolonie in Boven Pekela verandert in leerzame buitenklas
Kom naar de Veiligheidsdag in Oude Pekela op 19 juni
Gezellige scootmobieltocht voert deelnemers langs natuur en avontuur
13 juni: Schutsemarkt Nieuwe Pekela; een dag vol plezier voor jong en oud
28 mei: Energie- en duurzaamheidsmarkt in de Kiepe Nieuwe Pekela
Sloop oude Aldi in Pekela in volle gang voor nieuwbouw supermarkt
Deel parkeerplaats bij de Helling dicht vanwege vervanging glascontainers
Vernieuwing sportveld VV Pekela in volle gang: nieuwe grasmat ingezaaid
Gratis boek over de geschiedenis van Pekela ‘Het Verhaal van Pekela’
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni in Oude Pekela
Vita Pekela brengt muziek, ontmoeting en beweging samen tijdens de Schutsemarkt
Brug bij De Wildeplaats in Boven Pekela afgesloten na problemen met constructie
Europees succes voor Bounce Back uit Winschoten tijdens kampioenschap in Duitsland

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

j06u0aemc3isaifs0tk04opve7