Petraas gooit de deur wagenwijd open

Geplaatst: maandag 11 mei 2020 om 15:00 | Views: 7300

NIEUWE PEKELA - De vlag ging uit bij Petraas uw Huidspecialist. Op 6 mei kondigde premier Rutte aan, dat ook de schoonheidssalons per 11 mei weer open mogen. Petra Oosterhuis sprong een gat in de lucht. De persconferentie was nog niet afgelopen of de eerste reserveringen stroomden al weer binnen. Niet alleen Petra blij, de klanten minstens net zo.

Precies twee maanden is de salon dicht geweest. In de eerste week werd een traantje gelaten, de huidspecialist van Nieuwe Pekela miste haar werk en haar klanten. Maar vervolgens verzette Petra de bakens. Al gauw doneerde zij haar mondkapjes en handschoenen aan de huisartsenpraktijk B75 en bood ze de apotheek aan medicijnen te bezorgen bij kwetsbare Pekelders, hetgeen ze vijf weken heeft gedaan.

In de tussentijd bleven haar klanten op de hoogte van de ontwikkeling via Facebook en werden bestaande afspraken na iedere persconferentie verplaatst naar de nieuwe deadline. En nu hoeven ze niet langer verplaatst te worden. Los van de nieuwe reserveringen is de agenda dus al gevuld met hen die twee maanden geleden noodgedwongen hu afspraak gecanceld zagen.

Ook het gala voor de beste schoonheidsspecialisten van Nederland ging niet door. Op 19 april zou op een groot feest onder andere bekend gemaakt worden wie de beste schoonheidsspecialist van Noord Nederland is, de categorie waar Petraas voor is genomineerd samen met twee andere salons in Roden en Leeuwarden. Het gala en dus ook de verkiezing staat nu medio september gepland. De beste van Groningen moet nog even wachten of ze zich ook de beste van Noord Nederland mag noemen.

De salon ligt er nu tiptop bij en Petra is zielsgelukkig om weer aan de slag te gaan. Natuurlijk onder de strikte voorwaarden en richtlijnen van het RIVM. De gezondheid van de eigenaresse en haar klanten gaat natuurlijk voor alles. Hiermee wordt een bizarre tijd afgesloten en hoopt Petra dat het ook gauw voor de andere beroepsgroepen weer mogelijk wordt zo normaal mogelijk het werk te kunnen hervatten.

Eerder verschenen:

Startschot voor brede samenwerking aan toekomst van Zuidwending-Ommelanderwijk
Tussen wens en vervulling ligt een grote afstand
Fotoreportage van gezellige kerstmarkt in De Binding Oude Pekela
Heropening Visbeleving OETZ: waar vissen, natuur en ontspanning samenkomen
13 december: Kerstmarkt Wedderwegkerk Oude Pekela
VV Noordster organiseert Mega Kerstbingo met grote prijzen op 13 december
Publiek trakteert ‘Nederlandse Neil Young’ op staande ovatie
Het belang van goede communicatie tijdens potje padel
Stichting Pekela Beweegt viert tweejarig bestaan
Leggedoor Onderhoudsgroep zoekt jou!
Voorleesmiddag bij mobiele Bibliotheek in De Kiepe op 12 december
Kerststallententoonstelling in Lutherse kerk uitgebreid met glas-in-lood, schilderkunst en keramiek
Kerstzangdienst ‘Licht in de Nacht’ in Julianakapel Oude Pekela
Nieuwe textielcontainers in Pekela alleen te gebruiken met afvalpas
Aanvraag ontheffing voor carbidschieten in Pekela mogelijk tot 12 december 2025
Damian Franzen gehuldigd voor indrukwekkende prestaties op Special Olympics
Adventszangdienst op 14 december in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Hoe kleine bedrijven in de provincie Groningen klanten over de grens bereiken
Bijeenkomsten voor inwoners over bushaltes en bushokjes in Pekela
VAN HARTE: Erwin de Haan is 30 jaar geworden

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

vuuo4nih2841vjkhiqbq9550r5