Petraas gooit de deur wagenwijd open

Geplaatst: maandag 11 mei 2020 om 15:00 | Views: 7439

NIEUWE PEKELA - De vlag ging uit bij Petraas uw Huidspecialist. Op 6 mei kondigde premier Rutte aan, dat ook de schoonheidssalons per 11 mei weer open mogen. Petra Oosterhuis sprong een gat in de lucht. De persconferentie was nog niet afgelopen of de eerste reserveringen stroomden al weer binnen. Niet alleen Petra blij, de klanten minstens net zo.

Precies twee maanden is de salon dicht geweest. In de eerste week werd een traantje gelaten, de huidspecialist van Nieuwe Pekela miste haar werk en haar klanten. Maar vervolgens verzette Petra de bakens. Al gauw doneerde zij haar mondkapjes en handschoenen aan de huisartsenpraktijk B75 en bood ze de apotheek aan medicijnen te bezorgen bij kwetsbare Pekelders, hetgeen ze vijf weken heeft gedaan.

In de tussentijd bleven haar klanten op de hoogte van de ontwikkeling via Facebook en werden bestaande afspraken na iedere persconferentie verplaatst naar de nieuwe deadline. En nu hoeven ze niet langer verplaatst te worden. Los van de nieuwe reserveringen is de agenda dus al gevuld met hen die twee maanden geleden noodgedwongen hu afspraak gecanceld zagen.

Ook het gala voor de beste schoonheidsspecialisten van Nederland ging niet door. Op 19 april zou op een groot feest onder andere bekend gemaakt worden wie de beste schoonheidsspecialist van Noord Nederland is, de categorie waar Petraas voor is genomineerd samen met twee andere salons in Roden en Leeuwarden. Het gala en dus ook de verkiezing staat nu medio september gepland. De beste van Groningen moet nog even wachten of ze zich ook de beste van Noord Nederland mag noemen.

De salon ligt er nu tiptop bij en Petra is zielsgelukkig om weer aan de slag te gaan. Natuurlijk onder de strikte voorwaarden en richtlijnen van het RIVM. De gezondheid van de eigenaresse en haar klanten gaat natuurlijk voor alles. Hiermee wordt een bizarre tijd afgesloten en hoopt Petra dat het ook gauw voor de andere beroepsgroepen weer mogelijk wordt zo normaal mogelijk het werk te kunnen hervatten.

Eerder verschenen:

De voordelen van een eigen laadpaal thuis
Eerstejaars Dollard College leren over geld en verleidingen tijdens Week van het Geld
Volop’69 Dames 1 opnieuw kampioen in de eerste klasse
28 maart: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
19.30 uur: Hoorzitting over toekomst kerk Oude Pekela: inwoners welkom om mee te praten
Burgemeester Jaap Kuin van Pekela informateur in Borger-Odoorn
Politie zoekt verdachte na pinfraude met gestolen passen in Oude Pekela
Stroomstoring in woonwijk 't Ol Alteveer vermoedelijk veroorzaakt door vuurwerk
De Adviesraad Sociaal Domein Pekela krijgt versterking
Groei, succes en historie bij Volop ’69 uit Oude Pekela
Samen The Passion kijken op groot scherm in de Wedderwegkerk
Inschrijving voor dorpsquiz ‘Strijd om Pekels Goud’ geopend!
Gratis kookworkshops voor jongeren van start in Nieuwe Pekela
Enthousiaste deelnemers op pad tijdens Taalwandeling in Pekela
Expositie pentekeningen Christiaan Starke te zien in gemeentehuis Pekela
Hulp bij belastingaangifte in bibliotheek Oude Pekela op afspraak
28 maart: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
De Theo Thijssen school in Boven Pekela als tijdmachine
Behoud stoomzagerij Nooit Gedacht Nieuwe Pekela weer stap dichterbij
Muziekvitaminen zorgen voor verbinding en gezelligheid in de De Molenhof

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

qev5gsn1gu2jbgc5blbd63i9r3