Petraas gooit de deur wagenwijd open

Geplaatst: maandag 11 mei 2020 om 15:00 | Views: 7363

NIEUWE PEKELA - De vlag ging uit bij Petraas uw Huidspecialist. Op 6 mei kondigde premier Rutte aan, dat ook de schoonheidssalons per 11 mei weer open mogen. Petra Oosterhuis sprong een gat in de lucht. De persconferentie was nog niet afgelopen of de eerste reserveringen stroomden al weer binnen. Niet alleen Petra blij, de klanten minstens net zo.

Precies twee maanden is de salon dicht geweest. In de eerste week werd een traantje gelaten, de huidspecialist van Nieuwe Pekela miste haar werk en haar klanten. Maar vervolgens verzette Petra de bakens. Al gauw doneerde zij haar mondkapjes en handschoenen aan de huisartsenpraktijk B75 en bood ze de apotheek aan medicijnen te bezorgen bij kwetsbare Pekelders, hetgeen ze vijf weken heeft gedaan.

In de tussentijd bleven haar klanten op de hoogte van de ontwikkeling via Facebook en werden bestaande afspraken na iedere persconferentie verplaatst naar de nieuwe deadline. En nu hoeven ze niet langer verplaatst te worden. Los van de nieuwe reserveringen is de agenda dus al gevuld met hen die twee maanden geleden noodgedwongen hu afspraak gecanceld zagen.

Ook het gala voor de beste schoonheidsspecialisten van Nederland ging niet door. Op 19 april zou op een groot feest onder andere bekend gemaakt worden wie de beste schoonheidsspecialist van Noord Nederland is, de categorie waar Petraas voor is genomineerd samen met twee andere salons in Roden en Leeuwarden. Het gala en dus ook de verkiezing staat nu medio september gepland. De beste van Groningen moet nog even wachten of ze zich ook de beste van Noord Nederland mag noemen.

De salon ligt er nu tiptop bij en Petra is zielsgelukkig om weer aan de slag te gaan. Natuurlijk onder de strikte voorwaarden en richtlijnen van het RIVM. De gezondheid van de eigenaresse en haar klanten gaat natuurlijk voor alles. Hiermee wordt een bizarre tijd afgesloten en hoopt Petra dat het ook gauw voor de andere beroepsgroepen weer mogelijk wordt zo normaal mogelijk het werk te kunnen hervatten.

Eerder verschenen:

Restafvalcontainers in Oude Pekela deels niet geleegd na bedreiging vuilnismannen
Gemeenteraad geeft groenlicht voor renovatie gemeentehuis Pekela
Pekela sluit bouwvezeldeal voor versnelling biobased bouwen
Vragenlijst over Appeltje Eitje 🍎🥚
Ruimte voor gevoel, verhaal en kracht: KIES
Gemeente Pekela investeert fors in plekken voor spelen, bewegen en ontmoeten in de buitenlucht
Bennie gaat met pensioen na indrukwekkende loopbaan in landbouwmechanisatie
Rosko en Elisabeth ‘dansen’ al 65 jaar de liefde
31 januari: GEEN Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Herman Bats nieuwe hoofdtrainer van vv Pekela
31 januari: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Nieuwjaarsvisite PCOB Pekela verplaatst naar 12 februari
Toneelvereniging Rondom ’t Vloat brengt klucht naar Nieuwe Pekela
De Wieners brengen Hank Williams tot leven in Boven Pekela
Prijswinnaars SKV kerstquiz 2025
VAN HARTE: Eveline de Wit is 40 jaar geworden!
Sportcentrum Zempo verruimt openingstijden dankzij inzet vrijwilligers
Vinted Go pakketmuur geplaatst bij Siefkes Vastgoed in Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Charel Roossien is vandaag 16 jaar geworden!
Pekela schrapt deel bushaltes en investeert in nieuwe OV-voorzieningen

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

v6cd73pdpfjfkf55l8l2kc0gk3