Online corona onderzoek door Rijksuniversiteit Groningen

Geplaatst: zondag 5 april 2020 om 14:00 | Views: 9110

PEKELA - De Rijksuniversiteit Groningen doet online onderzoek: Hoe denkt u over het coronavirus, over maatregelen tegen besmetting en over de symptomen van corona? Wat is uw inschatting, hoe kijkt daar naar? Eerst worden een paar algemene vragen gesteld over uzelf, daarna over uw ideeën over corona. Voor een goed beeld is het van belang dat zoveel mogelijk mensen deelnemen aan dit onderzoek.

Het beantwoorden van de vragen zal ongeveer 10 minuten duren. U bent natuurlijk vrij om te stoppen met dit onderzoek wanneer u wilt, u bent ons niets verschuldigd. Wanneer u het onderzoek helemaal heeft afgerond, maakt u kans op 1 van de 5 prijzen van €50.

Informatie over gegevensverwerking en uw rechten
Het onderzoeksplan van dit onderzoek is goedgekeurd door de Ethische Commissie Psychologie. Het onderzoek start in april 2020 en wordt afgesloten eind mei 2020. Uw gegevens zullen digitaal worden opgeslagen op de hoog beveiligde server van de RUG. De gegevens kunnen worden gebruikt voor een wetenschappelijke publicatie, voor onderwijsdoeleinden en door de GGD, maar ze zullen nooit terug te leiden zijn tot u als persoon. Als u kans wilt maken op 1 van de 5 prijzen van €50 (ongeveer 300 deelnemers) dan vragen we u om uw emailadres. Dat wordt tijdelijk opgeslagen en niet gekoppeld aan uw antwoorden in de vragenlijst. U kunt altijd vragen stellen over het onderzoek: nu, tijdens het onderzoek, of na afloop. Dit kan door contact op te nemen met de hoofdonderzoeker, prof. dr. Arie Dijkstra (arie.dijkstra@rug.nl; 050-3638729). Heeft u vragen of zorgen over uw rechten als onderzoekdeelnemer? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Ethische Commissie Psychologie van de Rijksuniversiteit Groningen: ecp@rug.nl. Heeft u vragen of zorgen over uw privacy, of over hoe er met uw persoonsgegevens wordt omgegaan? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Functionaris Gegevensbescherming van de Rijksuniversiteit Groningen: privacy@rug.nl.

Klik HIER om naar het onderzoek te gaan

Eerder verschenen:

Nieuwe melding in Omrin Afvalapp: direct bericht wanneer container is geleegd
Camera-auto's gaan straten van Pekela in beeld brengen
Zomermarkt met koopjes, activiteiten en demonstraties bij De Graankorrel
Een andere auto nodig? Zo houd je grip op de kosten
Elke vrijdagochtend gratis koffie en ontmoeting in De Kiepe
Praat mee over de toekomst van houtzagerij Nooit-Gedacht
Oefenwedstrijd VV Pekela vanavond live te volgen dankzij nieuwe sportcamera
29 augustus: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Alle vestigingen van de Groningse Bibliotheken gesloten op maandag 7 september
Mobiele raadszaal voor gemeenteraad Pekela tijdens renovatie gemeentehuis
Clocksteder Avondvierdaagse: wandel mee of kom gezellig aanmoedigen!
Waterpret en springplezier bij De Binding Oude Pekela
Ontdek, beleef en leer tijdens de Veiligheidsdag in Pekela op 25 september
Blues in Pekel organiseert Late Summer Blues/Rock Festival in Oude Pekela
Burchtspelers spelen ‘De Koning te rijk’ op het terrein van de Burcht in Wedde
Ernstig gewonde na ongeluk op N367 bij Nieuwe Pekela
Overleden persoon aangetroffen aan Noordkante in Oude Pekela
Ontmoetingen voor mantelzorgers in Oude en Nieuwe Pekela
Gezelligheid en lekker eten het geheim van het diamanten huwelijk van Carlo en Suzie
Is jouw sportclub al rookvrij én vapevrij?

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

7epfe56ta0sijmchshj4oi75d6