Online corona onderzoek door Rijksuniversiteit Groningen

Geplaatst: zondag 5 april 2020 om 14:00 | Views: 7924

PEKELA - De Rijksuniversiteit Groningen doet online onderzoek: Hoe denkt u over het coronavirus, over maatregelen tegen besmetting en over de symptomen van corona? Wat is uw inschatting, hoe kijkt daar naar? Eerst worden een paar algemene vragen gesteld over uzelf, daarna over uw ideeën over corona. Voor een goed beeld is het van belang dat zoveel mogelijk mensen deelnemen aan dit onderzoek.

Het beantwoorden van de vragen zal ongeveer 10 minuten duren. U bent natuurlijk vrij om te stoppen met dit onderzoek wanneer u wilt, u bent ons niets verschuldigd. Wanneer u het onderzoek helemaal heeft afgerond, maakt u kans op 1 van de 5 prijzen van €50.

Informatie over gegevensverwerking en uw rechten
Het onderzoeksplan van dit onderzoek is goedgekeurd door de Ethische Commissie Psychologie. Het onderzoek start in april 2020 en wordt afgesloten eind mei 2020. Uw gegevens zullen digitaal worden opgeslagen op de hoog beveiligde server van de RUG. De gegevens kunnen worden gebruikt voor een wetenschappelijke publicatie, voor onderwijsdoeleinden en door de GGD, maar ze zullen nooit terug te leiden zijn tot u als persoon. Als u kans wilt maken op 1 van de 5 prijzen van €50 (ongeveer 300 deelnemers) dan vragen we u om uw emailadres. Dat wordt tijdelijk opgeslagen en niet gekoppeld aan uw antwoorden in de vragenlijst. U kunt altijd vragen stellen over het onderzoek: nu, tijdens het onderzoek, of na afloop. Dit kan door contact op te nemen met de hoofdonderzoeker, prof. dr. Arie Dijkstra (arie.dijkstra@rug.nl; 050-3638729). Heeft u vragen of zorgen over uw rechten als onderzoekdeelnemer? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Ethische Commissie Psychologie van de Rijksuniversiteit Groningen: ecp@rug.nl. Heeft u vragen of zorgen over uw privacy, of over hoe er met uw persoonsgegevens wordt omgegaan? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Functionaris Gegevensbescherming van de Rijksuniversiteit Groningen: privacy@rug.nl.

Klik HIER om naar het onderzoek te gaan

Eerder verschenen:

Hulpdiensten doen samen 'reloefening' op sportcomplex vv Pekela
Inloopactiviteit ‘Koffie, thee en telefoon’ bij mobiele Bibliotheek in De Kiepe
Pekela vervangt straatverlichting: inwoners kunnen oude lantaarnpalen aanschaffen voor goed doel
Ontdek de verrassende voordelen van de golfsport
Leerlingen Ubbo Emmius klaar voor deelname aan First Lego League
Vernieuwde Bibliotheek Oude Pekela feestelijk geopend
29 november: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Orange the World: Pekela zegt ‘nee’ tegen geweld jegens vrouwen en meisjes
29 november: Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Pekelder windhonden renclub bestaat 100 jaar
Gerry Wolthof treedt op in Albatrosgebouw Nieuwe Pekela
Feestelijke intocht van Sinterklaas in Nieuwe én Oude Pekela
VAN HARTE: Griet Frans is 50 jaar geworden!
Bestuurswisselingen bij OBCP: drie bestuursleden nemen afscheid, nieuw team treedt aan
Oosterlengte benoemt Marcel Kuin als interim-bestuurder
Pekela noteert meeste boetes voor ongeldige APK van Groningen
Norah Imminga: Missverkiezing draait om meer dan schoonheid
Leerlingen planten bomen in aanloop naar Nationale Boomfeestdag
Het College van Pekela komt naar je toe deze herfst!
VV Pekela pakt koppositie én periodekampioenschap na winst op Westerlee

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5fgtndgns636bav025bghmd6j6