Online corona onderzoek door Rijksuniversiteit Groningen

Geplaatst: zondag 5 april 2020 om 14:00 | Views: 9145

PEKELA - De Rijksuniversiteit Groningen doet online onderzoek: Hoe denkt u over het coronavirus, over maatregelen tegen besmetting en over de symptomen van corona? Wat is uw inschatting, hoe kijkt daar naar? Eerst worden een paar algemene vragen gesteld over uzelf, daarna over uw ideeën over corona. Voor een goed beeld is het van belang dat zoveel mogelijk mensen deelnemen aan dit onderzoek.

Het beantwoorden van de vragen zal ongeveer 10 minuten duren. U bent natuurlijk vrij om te stoppen met dit onderzoek wanneer u wilt, u bent ons niets verschuldigd. Wanneer u het onderzoek helemaal heeft afgerond, maakt u kans op 1 van de 5 prijzen van €50.

Informatie over gegevensverwerking en uw rechten
Het onderzoeksplan van dit onderzoek is goedgekeurd door de Ethische Commissie Psychologie. Het onderzoek start in april 2020 en wordt afgesloten eind mei 2020. Uw gegevens zullen digitaal worden opgeslagen op de hoog beveiligde server van de RUG. De gegevens kunnen worden gebruikt voor een wetenschappelijke publicatie, voor onderwijsdoeleinden en door de GGD, maar ze zullen nooit terug te leiden zijn tot u als persoon. Als u kans wilt maken op 1 van de 5 prijzen van €50 (ongeveer 300 deelnemers) dan vragen we u om uw emailadres. Dat wordt tijdelijk opgeslagen en niet gekoppeld aan uw antwoorden in de vragenlijst. U kunt altijd vragen stellen over het onderzoek: nu, tijdens het onderzoek, of na afloop. Dit kan door contact op te nemen met de hoofdonderzoeker, prof. dr. Arie Dijkstra (arie.dijkstra@rug.nl; 050-3638729). Heeft u vragen of zorgen over uw rechten als onderzoekdeelnemer? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Ethische Commissie Psychologie van de Rijksuniversiteit Groningen: ecp@rug.nl. Heeft u vragen of zorgen over uw privacy, of over hoe er met uw persoonsgegevens wordt omgegaan? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Functionaris Gegevensbescherming van de Rijksuniversiteit Groningen: privacy@rug.nl.

Klik HIER om naar het onderzoek te gaan

Eerder verschenen:

Jongeren uit Pekela gezocht: praat mee over wonen tijdens (t)huis in Groningen
Regen houdt deelnemers Clocksteder Avond3Daagse niet tegen
10 september: PrengerHoekman Hindernisbaan; Ga jij de uitdaging aan?
10 september: Meijer Fiets Direct Toertocht in en rondom Pekela
Informatieavond over subsidies voor inwoners van Pekela
Thyrsa maakt eigen bord tegen hondenpoep bij speelveld Lubbermanswijk Oude Pekela
(G)oud 67+ Event Pekela op 29 oktober in De Spil Nieuwe Pekela
Make It a Memory
Fit20 Winschoten ook dit seizoen sponsor wintercompetitie LTC Oude Pekela
Drukmaar Trimloop sluit sportieve avond af
Ruim 120 kinderen strijden fanatiek tijdens scholierenloop in Oude Pekela
5 redenen om een overkapping aan huis te laten plaatsen in Pekela
Pekelder Avond3Daagse afgesloten met Via Gladiola, medailles en een feestelijke polonaise
25 jaar Wuppie bij Kapsalon Jacky's in Oude Pekela!
Wandelaars genieten opnieuw van prachtig weer tijdens tweede avond Avond3Daagse Pekela
Harry de Wijk uit Oude Pekela viert 80e verjaardag
Gratis computerles en digitale hulp in Bibliotheek Oude Pekela
Ruim 500 wandelaars starten Avond3Daagse Pekela in Boven Pekela
45e Jaarmarkt Oude Pekela voorafgegaan door een week vol activiteiten
Industrie, strokarton en communisme; bijeenkomst bij Siep & Co in Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

2vekinu3phptfdbogckcdqd021