Online corona onderzoek door Rijksuniversiteit Groningen

Geplaatst: zondag 5 april 2020 om 14:00 | Views: 8449

PEKELA - De Rijksuniversiteit Groningen doet online onderzoek: Hoe denkt u over het coronavirus, over maatregelen tegen besmetting en over de symptomen van corona? Wat is uw inschatting, hoe kijkt daar naar? Eerst worden een paar algemene vragen gesteld over uzelf, daarna over uw ideeën over corona. Voor een goed beeld is het van belang dat zoveel mogelijk mensen deelnemen aan dit onderzoek.

Het beantwoorden van de vragen zal ongeveer 10 minuten duren. U bent natuurlijk vrij om te stoppen met dit onderzoek wanneer u wilt, u bent ons niets verschuldigd. Wanneer u het onderzoek helemaal heeft afgerond, maakt u kans op 1 van de 5 prijzen van €50.

Informatie over gegevensverwerking en uw rechten
Het onderzoeksplan van dit onderzoek is goedgekeurd door de Ethische Commissie Psychologie. Het onderzoek start in april 2020 en wordt afgesloten eind mei 2020. Uw gegevens zullen digitaal worden opgeslagen op de hoog beveiligde server van de RUG. De gegevens kunnen worden gebruikt voor een wetenschappelijke publicatie, voor onderwijsdoeleinden en door de GGD, maar ze zullen nooit terug te leiden zijn tot u als persoon. Als u kans wilt maken op 1 van de 5 prijzen van €50 (ongeveer 300 deelnemers) dan vragen we u om uw emailadres. Dat wordt tijdelijk opgeslagen en niet gekoppeld aan uw antwoorden in de vragenlijst. U kunt altijd vragen stellen over het onderzoek: nu, tijdens het onderzoek, of na afloop. Dit kan door contact op te nemen met de hoofdonderzoeker, prof. dr. Arie Dijkstra (arie.dijkstra@rug.nl; 050-3638729). Heeft u vragen of zorgen over uw rechten als onderzoekdeelnemer? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Ethische Commissie Psychologie van de Rijksuniversiteit Groningen: ecp@rug.nl. Heeft u vragen of zorgen over uw privacy, of over hoe er met uw persoonsgegevens wordt omgegaan? Hiervoor kunt u ook contact opnemen met de Functionaris Gegevensbescherming van de Rijksuniversiteit Groningen: privacy@rug.nl.

Klik HIER om naar het onderzoek te gaan

Eerder verschenen:

586 verkeersboetes in Pekela, goed voor € 167.888,00
Kledingwinkel voor de minima aan Holland Marsh 27 juni niet open
27 juni: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
FOTOREPORTAGE Classic Demorace Holland Marsh Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Echtpaar Spieard 60 jaar getrouwd
4 lokale activiteiten in Pekela die je vrije tijd vullen
Einde voor Truckrun Pekela: organisatie stopt na jaren van succesvolle edities
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni geannuleerd
Hoe digitale gewoonten veranderen in Pekela
SCHEID💔DOOS uitgereikt aan basisscholen in Pekela: steun voor kinderen van gescheiden ouders
Groep 8-leerlingen van de 7-Sprong kiezen zelf schoolspullen voor middelbare school
Pekelder Kaderbrief 2026: koers houden met oog op de toekomst
Geen regulier spreekuur bij politiebureau Pekela tijdens zomervakantie
Bezoekers van volle Georgskirche genieten van grensoverschrijdend concert in Weener
WSS viert 75-jarig jubileum met sportieve activiteiten en feestelijke avond
Hoera Sharon, 30 jaar! 🎉
Martin Haan wint Jelly Beansraadactie bij de CDA caravan op de Schutsemarkt!
Sterke start voor groeiend netwerk van bewonersinitiatieven
WSS-jubileumweekend in Oude Pekela feestelijk van start gegaan
Nieuwe wandelgroep voor korte afstanden van start in Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

gqmr8qll1fg9pvckuuhrvc5ll7