judoka's Judo Topsport Oost Groningen door naar NK

Joyce 2e

Geplaatst: woensdag 19 februari 2020 om 16:55 | Views: 15432

Auteur: Wouter Meijer

PEKELA - Judo Topsport Oost Groningen heeft deelgenomen aan het Districts Kampioenschap tot 18 jaar in het Friese Kollum. Tijdens deze wedstrijden kunnen de judoka's zich kwalificeren voor het Nederlands Kampioenschap. In de lichtere en zwaardere gewichtsklassen was het kampioenschap enigszins gedevalueerd. De judoka's van Judo Topsport Oost Groningen moesten zich plaatsen in de middelste gewichtsklassen.

Esther 3e (2e van rechts)

Een fantastisch resultaat is dat alle deelnemende judoka's doorzijn naar het Nederlands Kampioenschap. Hiermee laat Judo Topsport Oost Groningen zien dat ze als club bij de top van Nederland behoort.

Stefan van Ballegooijen (Judoschool Wouter Meijer) uit het Overijsselse de Krim wist op de kampioenschappen van Groningen, Friesland, Drenthe en het kopje van Overijssel een redelijk parcour af te leggen. Met een verloren wedstrijd in de kwart finale moest hij genoegen nemen met een derde plaats.

Esther Kleinlugtenbelt (Judoschool Wouter Meijer) zat in de sterkste poule van het districts kampioenschap met bijna alle nationale toppers. Ze wist hier eveneens een derde plaats te behalen. Een tweede plaats was er voor de lichtgeblesseerde Joyce de Vries (Judoschool Wouter Meijer). Redelijk eenvoudig kwam ze door de voorronde. Voorafgaand aan het toernooi had ze samen met haar coach besproken om een eventuele finale niet te spelen. Zilver was daardoor een prima resultaat.

De judoka uit Noordbroek, Milan de Klein (Judo Ryu Muntendam) , wist een fantastische derde plaats te halen. Daarmee plaatste ook hij zich voor het Nationale Kampioenschap.

Bij de categorie tot 12 jaar waren er drie medailles. Brons was er voor Charel Scholtens (Judo Ryu Muntendam), Stijn Hulsebos (Judo Vereniging Sakaee) en Hugo van der Veen (Judo Ryu Muntendam)

Meer informatie over judo in Oost Groningen? Kijk op www.oostgroningenjudo.nl

Eerder verschenen:

Restafvalcontainers in Oude Pekela deels niet geleegd na bedreiging vuilnismannen
Gemeenteraad geeft groenlicht voor renovatie gemeentehuis Pekela
Pekela sluit bouwvezeldeal voor versnelling biobased bouwen
Vragenlijst over Appeltje Eitje 🍎🥚
Ruimte voor gevoel, verhaal en kracht: KIES
Gemeente Pekela investeert fors in plekken voor spelen, bewegen en ontmoeten in de buitenlucht
Bennie gaat met pensioen na indrukwekkende loopbaan in landbouwmechanisatie
Rosko en Elisabeth ‘dansen’ al 65 jaar de liefde
31 januari: GEEN Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Herman Bats nieuwe hoofdtrainer van vv Pekela
31 januari: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Nieuwjaarsvisite PCOB Pekela verplaatst naar 12 februari
Toneelvereniging Rondom ’t Vloat brengt klucht naar Nieuwe Pekela
De Wieners brengen Hank Williams tot leven in Boven Pekela
Prijswinnaars SKV kerstquiz 2025
VAN HARTE: Eveline de Wit is 40 jaar geworden!
Sportcentrum Zempo verruimt openingstijden dankzij inzet vrijwilligers
Vinted Go pakketmuur geplaatst bij Siefkes Vastgoed in Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Charel Roossien is vandaag 16 jaar geworden!
Pekela schrapt deel bushaltes en investeert in nieuwe OV-voorzieningen

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

esq3k0kg1ael7sd9je9jl1q087