Noordster had meer verdiend tegen koploper Sneek

Geplaatst: maandag 3 februari 2020 om 21:35 | Views: 4328

OUDE PEKELA Zondagmiddag stond er voor Noordster een lastige wedstrijd op het programma. Koploper Sneek kwam op bezoek. Toch wisten de mannen van Gerard Wiekens zich kranig te weren en hadden ze zeker een punt verdiend, maar het mocht niet zo zijn: 1-2.

De bal rolde nog maar net of Noordster had de bal al in de Friese goal gewerkt. Een perfecte pass van Aaron Meijerhof belandde bij Kees Dun, die zijn directe tegenstander verschalkte en de bal in de verre hoek via de paal binnen krulde: 1-0. Daarna volgde een eerste helft waarin Sneek haastig op zoek ging naar de gelijkmaker en daarbij een aantal keer probeerde om een strafschop te versieren. De gelijkmaker bleef lang uit, omdat met name Marcel Paans koppend alle duels won en veel ballen wegwerkte. De goal viel echter als nog een paar seconde voor de rust, want een afstandsschot was onhoudbaar: 1-1.

In de tweede helft waren beide ploegen weer aan elkaar gewaagd en was het vooral Noordster dat nu ruimtes kreeg om te voetballen. Kansen voor Aaron Meijerhof en Kees Dun werden knap door de Friese goalie gepareerd en “als de bal aan de ene kant er niet invalt dan valt ie vaak aan de andere kant” en zo geschiedde. Een onnodig veroorzaakte ingooi lag hieraan ten grondslag. Marcel Paans, die voor het eerst deze middag verkeerd timede bij een kopbal, zorgde daarna voor een open mogelijkheid voor Sneek: 1-2. De Pekelders deden daarna nog een poging om een punt over de streep te trekken en waren ook wel dreigend, maar de echte scherpte ontbrak.

Zodoende stapte Noordster toch puntloos van het veld af. De neutrale toeschouwer zal deze middag niet hebben gedacht dat Sneek koploper is en wellicht was daarom de teleurstelling bij de Pekelders des te groter, want er waren deze zondag zeker kansen geweest om punten van de koploper af te pakken. Hoe dan ook gaf dit spel weer perspectief in aanloop naar de komende wedstrijd!

Eerder verschenen:

Fien & Teun komen op 15 augustus naar Camping ZomersBuiten in Oude Pekela
Spelweek Boven Pekela 2026: een week vol avontuur!
Gemeente voorbereid op de winter: nieuwe strooimachine aangeschaft
Drukbezocht TC Nieuwe Pekela Open 2026 zorgt voor sportieve strijd en gezellige sfeer
Tijdelijke nachtopvang in Nieuwe Pekela op korte termijn weer in gebruik
Ontdek, beleef en leer tijdens de Veiligheidsdag in Pekela op 25 september
Prachtige vierde editie van koppelviswedstrijd HSV de Beurs en ABC Autolease
De Formule 1 van Nieuwe Pekela
Garage vergelijken in omgeving Pekela: beschikbaarheid, betrouwbaarheid en prijs
Van dorpsavond naar scherm: digitaal vermaak in Pekela
Vijf manieren waarop Pekelders hun vrije tijd invullen
VAN HARTE: Senna is vandaag 16 jaar geworden
De mobiele Bibliotheek is terug!
Laptop Revive begonnen in Nieuwe Pekela
Bounce Back kijkt tevreden terug EK in Praag
Isolatiecoach is terug in Pekela! | Nog subsidie beschikbaar voor het isoleren van uw woning
Column Pekela Beweegt: 'Waar verleen jij je bestaansrecht aan?'
Peuter & Kleuter Zomerpret gaat weer van start in Pekela
Gemeente waarschuwt voor mogelijk valse collectanten
Buitengewoon opsporingsambtenaren in Pekela vanaf vandaag op nieuwe fietsen de straat op

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

7b4ucne5qun7u5ol5hpvggido4