20 en 29 januari: Drijf-in bij Zwemclub H2Oldambt

Geplaatst: dinsdag 14 januari 2020 om 14:10 | Views: 2124

PEKELA / WINSCHOTEN - Voor zwemmers vanaf 20 jaar is er maandag 20 januari van 19.15 – 20.00 uur en woensdag 29 januari van 19.15 – 20.00 uur een Drijf-in in zwembad de Watertoren in Winschoten. Dit evenement is gratis en vrijblijvend.

Voor wie?
Voor sommige zwemmers is doorzwemmen in eigen tempo tijdens de gewone openingstijden haast niet mogelijk: de andere zwemmers gaan te langzaam, plonzen of babbelen te veel. Daar is niets mis mee, maar het is niets -meer- voor jou. Hoogste tijd om kennis te maken met onze club!

Onze club richt zich op alle 20-plussers die graag banen zwemmen, de ‘babbelbaan’ te langzaam vinden en willen werken aan hun conditie en zich sterker willen voelen. Lekker doorzwemmen in eigen tempo is hierbij het uitgangspunt.

Over Zwemclub H2Oldambt
Onze club is NIET gericht op wedstrijdzwemmen, het gros van de leden traint om sportief bezig te zijn. Slechts een handjevol zwemt wel wedstrijden, zij trainen in aparte banen.

Zwemclub voor Volwassenen vanaf 20 jaar WWW.H2OLDAMBT.NL

H2Oldambt zoekt een zwemtrainer
Ben je iemand of weet je iemand die het leuk vindt om gemotiveerde zwemmers zwemtraining te geven en/of een leuk zwemuurtje te verzorgen, schroom dan niet om te reageren. Plaats: Zwembad de Watertoren te Winschoten.

Waarom zoeken we? Onze oudste trainer gaat stoppen, dus we krijgen ruimte voor een andere trainer.

Je krijgt te maken met zwemmers die louter recreatief zwemmen tot zwemmers die regelmatig master wedstrijden zwemmen. Onze oudste zwemmers zijn 65+, de jongste is net 20+. En ALTIJD gemotiveerd natuurlijk, én in voor een stukje gezelligheid. De trainingstijden staan vast: maandag en woensdag van 19.15 – 20.00 uur, vrijdag van 20.00 – 21.00 uur en op zondagochtend van 8.30 – 9.15. Het gaat vooral om de avonden maar de dag(-en) kan (kunnen) in overleg afgesproken worden.

Meer weten? Stuur een berichtje naar secretarish2oldambt@gmail.com of kijk op onze Facebook-pagina en/of onze website voor verdere contactgegevens. Vanzelfsprekend ben je meer dan welkom om eens te komen kijken of om mee te zwemmen met ons: doen!

En wil je geen trainer zijn maar gewoon lid worden: de eerste drie keer kun je gratis meezwemmen om te kijken of het wat voor je is!

Eerder verschenen:

Monument Levenslicht op verschillende locaties in Pekela
28 maart: Kledingbeurs in de Kiepe Nieuwe Pekela
Gezellige mid-winter instuif in het Kapiteinshuis
21 januari: Open dag Badmintonvereniging BOP
22 januari: Bingoavond bij vv PJC
FNV huldigt Pieter Niezen vanwege 40-jarig lidmaatschap
21 januari: Witte Voetjes actie in Pekela
24 januari: Driegangendiner door Dushi Kook in de Binding
NIEUW: Elke donderdagavond Line Dance in de Binding
12 februari: Open repetitie The Blue Happy Bacon
GEVONDEN: ABN AMRO bankpas aan de Appelhof
4 februari: Foto Kral centraal in Pekelder Proatcafé
26 januari: Nieuwjaarsconcert Luthers Bach Ensemble
VAN HARTE: Geralda Kuiper is vandaag 24 geworden
Gezellige nieuwjaarsvisite van de Zonnebloem in de Binding
Schilderactiviteiten Anneke Duit weer van start in 2020
Familie ter Hove zoekt ontdekster brand in vuilcontainer H. Brouwerstraat
Werkgroep Geref Kerk overhandigt cheque t.w.v. € 8.581,64
Nieuw bij Rijschool Petra: Rijbewijsgarantie!
VV Noordster zoekt nieuwe hoofdtrainer

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5s7ua01eljvpf5ljqdftek0cm3