20 en 29 januari: Drijf-in bij Zwemclub H2Oldambt

Geplaatst: dinsdag 14 januari 2020 om 14:10 | Views: 2769

PEKELA / WINSCHOTEN - Voor zwemmers vanaf 20 jaar is er maandag 20 januari van 19.15 – 20.00 uur en woensdag 29 januari van 19.15 – 20.00 uur een Drijf-in in zwembad de Watertoren in Winschoten. Dit evenement is gratis en vrijblijvend.

Voor wie?
Voor sommige zwemmers is doorzwemmen in eigen tempo tijdens de gewone openingstijden haast niet mogelijk: de andere zwemmers gaan te langzaam, plonzen of babbelen te veel. Daar is niets mis mee, maar het is niets -meer- voor jou. Hoogste tijd om kennis te maken met onze club!

Onze club richt zich op alle 20-plussers die graag banen zwemmen, de ‘babbelbaan’ te langzaam vinden en willen werken aan hun conditie en zich sterker willen voelen. Lekker doorzwemmen in eigen tempo is hierbij het uitgangspunt.

Over Zwemclub H2Oldambt
Onze club is NIET gericht op wedstrijdzwemmen, het gros van de leden traint om sportief bezig te zijn. Slechts een handjevol zwemt wel wedstrijden, zij trainen in aparte banen.

Zwemclub voor Volwassenen vanaf 20 jaar WWW.H2OLDAMBT.NL

H2Oldambt zoekt een zwemtrainer
Ben je iemand of weet je iemand die het leuk vindt om gemotiveerde zwemmers zwemtraining te geven en/of een leuk zwemuurtje te verzorgen, schroom dan niet om te reageren. Plaats: Zwembad de Watertoren te Winschoten.

Waarom zoeken we? Onze oudste trainer gaat stoppen, dus we krijgen ruimte voor een andere trainer.

Je krijgt te maken met zwemmers die louter recreatief zwemmen tot zwemmers die regelmatig master wedstrijden zwemmen. Onze oudste zwemmers zijn 65+, de jongste is net 20+. En ALTIJD gemotiveerd natuurlijk, én in voor een stukje gezelligheid. De trainingstijden staan vast: maandag en woensdag van 19.15 – 20.00 uur, vrijdag van 20.00 – 21.00 uur en op zondagochtend van 8.30 – 9.15. Het gaat vooral om de avonden maar de dag(-en) kan (kunnen) in overleg afgesproken worden.

Meer weten? Stuur een berichtje naar secretarish2oldambt@gmail.com of kijk op onze Facebook-pagina en/of onze website voor verdere contactgegevens. Vanzelfsprekend ben je meer dan welkom om eens te komen kijken of om mee te zwemmen met ons: doen!

En wil je geen trainer zijn maar gewoon lid worden: de eerste drie keer kun je gratis meezwemmen om te kijken of het wat voor je is!

Eerder verschenen:

Molen de Onrust in rouwstand na overlijden Gerda Koster
2 maart: Training door Dementie Vriendelijk 'hoe betrek je de buurt'
Aanmelding takkenroute (9 t/m 13 maart) gestart
Vrijdag 28 februari geen wijketen van Dushi Kook
27 februari: Toukomsttour doet weekmarkt Oude Pekela aan
Wonen op een mooie locatie in het centrum van Oude Pekela?
Peter Hannemann beŽdigd als raadslid voor de SP in gemeenteraad
28 en 29 februari: Oud papier wordt ingezameld bij de Wedderwegkerk
1 maart: Koppel darttoernooi in dartcafť d'Oal Stee
20 juni: Country Music Beats Batten festival in de Kiepe
Concert Eikens en Warta valt in de smaak!
14 en 21 maart: Toneelgroep Rondom 't Vloat speelt in de Kiepe
Vrijwilligerscentrale Pekela zoekt vrijwilligers voor Clockstede en begraafplaats
Judoschool Wouter Meijer doet ervaring op bij Zempo
Sportschool Loods 9 aan Holland Marsh Nieuwe Pekela geopend
Afslag Nieuwe Pekela zuid krijgt vorm [FOTOREPORTAGE]
Gratis kabouter judo bij 50-jarige Judovereniging Zempo
judoka's Judo Topsport Oost Groningen door naar NK
Erik van Hoorn neemt voorzitterschap Damacota over
Raadhuislaan (tussen Feiko Clockstraat en gemeentehuis) tot eind april gestremd

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5so81ef03m7dhjrfpuuj1koj21