20 en 29 januari: Drijf-in bij Zwemclub H2Oldambt

Geplaatst: dinsdag 14 januari 2020 om 14:10 | Views: 3385

PEKELA / WINSCHOTEN - Voor zwemmers vanaf 20 jaar is er maandag 20 januari van 19.15 – 20.00 uur en woensdag 29 januari van 19.15 – 20.00 uur een Drijf-in in zwembad de Watertoren in Winschoten. Dit evenement is gratis en vrijblijvend.

Voor wie?
Voor sommige zwemmers is doorzwemmen in eigen tempo tijdens de gewone openingstijden haast niet mogelijk: de andere zwemmers gaan te langzaam, plonzen of babbelen te veel. Daar is niets mis mee, maar het is niets -meer- voor jou. Hoogste tijd om kennis te maken met onze club!

Onze club richt zich op alle 20-plussers die graag banen zwemmen, de ‘babbelbaan’ te langzaam vinden en willen werken aan hun conditie en zich sterker willen voelen. Lekker doorzwemmen in eigen tempo is hierbij het uitgangspunt.

Over Zwemclub H2Oldambt
Onze club is NIET gericht op wedstrijdzwemmen, het gros van de leden traint om sportief bezig te zijn. Slechts een handjevol zwemt wel wedstrijden, zij trainen in aparte banen.

Zwemclub voor Volwassenen vanaf 20 jaar WWW.H2OLDAMBT.NL

H2Oldambt zoekt een zwemtrainer
Ben je iemand of weet je iemand die het leuk vindt om gemotiveerde zwemmers zwemtraining te geven en/of een leuk zwemuurtje te verzorgen, schroom dan niet om te reageren. Plaats: Zwembad de Watertoren te Winschoten.

Waarom zoeken we? Onze oudste trainer gaat stoppen, dus we krijgen ruimte voor een andere trainer.

Je krijgt te maken met zwemmers die louter recreatief zwemmen tot zwemmers die regelmatig master wedstrijden zwemmen. Onze oudste zwemmers zijn 65+, de jongste is net 20+. En ALTIJD gemotiveerd natuurlijk, én in voor een stukje gezelligheid. De trainingstijden staan vast: maandag en woensdag van 19.15 – 20.00 uur, vrijdag van 20.00 – 21.00 uur en op zondagochtend van 8.30 – 9.15. Het gaat vooral om de avonden maar de dag(-en) kan (kunnen) in overleg afgesproken worden.

Meer weten? Stuur een berichtje naar secretarish2oldambt@gmail.com of kijk op onze Facebook-pagina en/of onze website voor verdere contactgegevens. Vanzelfsprekend ben je meer dan welkom om eens te komen kijken of om mee te zwemmen met ons: doen!

En wil je geen trainer zijn maar gewoon lid worden: de eerste drie keer kun je gratis meezwemmen om te kijken of het wat voor je is!

Eerder verschenen:

30 september: Inzameling oud papier Buurtvereniging Rondom 't Veloat
Biblionet Groningen biedt in de herfstvakantie online Minecraft Challenge
Acantus geeft informatieles bij Taalhuis Pekela
Kabouter-voetbal bij SJO Pekela 2000 groot succes
Eerste single Ronald en Marissa van der Woude 'Dromentrein'
Van wie is deze roze kinderfiets?
1 oktober: Wijkbijeenkomst Roomse Wijk Oude Pekela
Geert Haarlemmer “Mister Albatros” overleden
Leger des Heils zoekt collectanten in Pekela
31 oktober: Kinderspooktocht in het babybos Winschoten
Judo Instituut Noord bedankt de Poiesz
Oma, dochter en kleinzoon helpen mee met Cleanup Day 2020
Kinderboekenweek in Groningse bibliotheken
Verslag World Cleanup Day 2020 in Oude Pekela
Dit jaar geen oecumenische vredesdienst in de Vredesweek
VAN HARTE: Grietje Knevelbaard is vandaag 59 jaar geworden
Gewonde bij woningbrand aan Hugo de Grootstraat Oude Pekela
Figuranten gezocht voor Spooktocht Oude Pekela op 31 oktober
24 oktober: Rock-On movie night in de Spil
VAN HARTE: Harm en Jopie Christians zijn 60 jaar getrouwd

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

pgsmtfehimd3dbtroci32flq77