Nieuw bestuur bij Stichting Huurders in Pekela

Geplaatst: maandag 9 december 2019 om 18:25 | Views: 9383

PEKELA - Stichting Huurders in Pekela (HiP) heeft een nieuw bestuur. HiP behartigt de belangen van inwoners van Pekela, die een woning huren van woningcorporatie Acantus. Afgelopen zomer is samen met de Woonbond een digitale enquête opgesteld, waarin de huurders konden aangeven of ze bekend zijn met het huurderswerk, of ze een actieve rol willen vervullen, hoe ze graag geïnformeerd willen worden en wat voor hun belangrijke onderwerpen zijn.

Mede dank zij deze enquête, die door Acantus is verspreid onder de huurders, heeft voorzitter Egge Bloem de belangenbehartiging overeind kunnen houden. De speerpunten van Huurders in Pekela zijn: zich inzetten voor goede, duurzame en vooral betaalbare woningen. Tevens is er aandacht voor een goed leef- en woonklimaat in de wijk. HiP is een volwaardige gesprekspartner in de prestatieafspraken, samen met Acantus en de gemeente Pekela. Hierin staan afspraken over o.a. sloop, nieuwbouw, verduurzaming, wijkbeheer, betaalbaarheid en huisvesting van bepaalde doelgroepen. De rol van de huurdersorganisaties is in de Woningwet geregeld.

Huurders in Pekela is lid van de Huurderskoepel Acantus (HKA) en de Woonbond. HiP gaat zich de komende maanden verder ontwikkelen, om zo een gevestigde naam in Pekela te worden. Huurders die in het huurderswerk een actieve rol willen vervullen, of meehelpen met de verdere ontwikkeling van de stichting, zijn van harte welkom.

Voor meer informatie en contact met de HiP kunt u terecht op de website www.huurdersinpekela.nl

Eerder verschenen:

BEELDVERSLAG Sfeervolle Tanger Trekker Lichtjestocht door Westerwolde
Milieustraat Pekela extra en gratis geopend aan het einde van het jaar
Samen in beweging tijdens sfeervolle Kerstfit-avond van Fyzigo
Pekela laat beschoeiing Pekelder Hoofddiep vervangen voor 6 miljoen euro
VAN HARTE: Miranda Kiel is vandaag 18 jaar geworden!
Betalen op de markt In Pekela wordt steeds makkelijker
Goed nieuws bij Christelijke Muziekvereniging Excelsior te Nieuwe Pekela!
Briljanten huwelijk voor Douwe en Christina Scheltens
Kerstnachtdienst in de Lutherse Kerk in Nieuwe Pekela
Kerstavonddienst in de Wedderwegkerk Oude Pekela
Veel kraampjes, live muziek en gezellige sfeer bij kerstmarkt in De Spil
61e Volkskerstzang in teken van 'Elke dag een nieuw begin'
BEELDVERSLAG Kersttour Groningen 2025
Gezellige kerstbrunch voor alle inwoners van Pekela op 23 december
Wie stuurt de 94-jarige oma Elsje van Naomi een kerstkaart?
Eerste expositie van Claudia Niezen te zien in gemeentehuis Pekela
Sfeervolle kerstmarkt bij Kindcentrum Hendrik Wester Oude Pekela
Maak kans op mooie prijzen bij de SKV Kerstquiz
Feest bij Fyzigo: Marinka Veld rondt Masteropleiding succesvol af
Hoe kleine steden zich aanpassen aan nieuwe digitale gewoonten in het dagelijks leven

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5aaresoh6tagdmssmavtnf5j10