Gezellig bezoek van Sint en Pieten aan eetinitiatief in de Binding

Geplaatst: woensdag 4 december 2019 om 20:15 | Views: 7155

OUDE PEKELA - Woensdagmiddag 4 december bezochten Sinterklaas en maar liefst 4 Zwarte Pieten het eetinitiatief in de Binding. Het was een echt Sinterklaasfeest te noemen. Sinterklaas werd verwelkomd onder luid gezang, “Welkom Sinterklaas” Sinterklaas begroette alle aanwezigen en maakte met iedereen even een praatje.

Sinterklaas haalde in de persoonlijke gesprekken met de bezoekers, vaak nog enkele leuke anekdotes naar voren uit de tijd dat de aanwezigen zelf nog kind waren. De aanwezige ouderen voelden zich echt weer kind en sommigen werden er zelfs een beetje verlegen van. Toen de Sint alle bezoekers een hand had gegeven, nam hij plaats in zijn stoel.

Het was een leuk programma met afwisselend zang, van de door de Sint zo geliefde nostalgische Sinterklaas liederen en het “Grote Boek van Sinterklaas”. Uiteraard werd er ook uit volle borst meegezongen door Sinterklaas en Zwarte Pieten. In het grote boek stonden enkele namen geschreven, die even naar voren werden geroepen en positief in het zonnetje werden gezet. Later werd er zelfs een dansmomentje ingelast door Sinterklaas om de vertering van de maaltijd te bevorderen. Alle aanwezigen deden dansend mee aan het nummer “links rechts” van Snolleke Bolleke en ook de Sinterklaasversie van “Tsjoe tsjoe wa” brachten alle aanwezigen in beweging.

Na dit was het helaas al weer tijd om afscheid van de Sint en Zwarte Pieten te nemen. Sinterklaas werd uitgeleide gedaan met het liedje “Dag Sinterklaasje” Al met al kan terug gekeken worden op een zeer geslaagde middag met de populaire Sint en Zwarte Pieten.

Fotoreportage

   Sint bij eetinitiatief in de Binding - Foto's Jeannet Stotefalk

Aan dit artikel is meegewerkt door

Jeannet Stotefalk
Fotograaf en videograaf
jeannet@prachtigpekela.nl

Eerder verschenen:

Momentopname 2025: Zakelijke succestrends in de digitale industrie van Pekela
Workshop omgaan met mobiele telefoon in Bibliotheek Oude Pekela
Auditieoproep: Theatergroep Waark zoekt actrices en zangeressen voor nieuwe productie ‘De wichter van Champ Clark’
Gezellige kerstmarkt in Het Tehuis in Nieuwe Pekela op zaterdag 13 december
VAN HARTE: Johan Wagenaar is 58 jaar geworden
Kerststallententoonstelling in Lutherse Kerk Nieuwe Pekela op 6 en 7 december
Bloemenshop Jolanda organiseert jaarlijkse Kerstshow op 6 december
Foto's van het Sinterklaasfeest in De Binding te Oude Pekela
Film van het Sinterklaasfeest in de Binding!
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen
Workshop: Ontdek ChatGPT in Bibliotheek Oude Pekela  
Volkskerstzang in Oude Pekela viert 13 december 61ste editie
Hulpdiensten doen samen 'reloefening' op sportcomplex vv Pekela
Inloopactiviteit ‘Koffie, thee en telefoon’ bij mobiele Bibliotheek in De Kiepe
Pekela vervangt straatverlichting: inwoners kunnen oude lantaarnpalen aanschaffen voor goed doel
Ontdek de verrassende voordelen van de golfsport
Leerlingen Ubbo Emmius klaar voor deelname aan First Lego League
Vernieuwde Bibliotheek Oude Pekela feestelijk geopend
Orange the World: Pekela zegt ‘nee’ tegen geweld jegens vrouwen en meisjes
Pekelder windhonden renclub bestaat 100 jaar

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

0omogo2blsqgk4b4ffvscca216