Muzikanten en zangers gezocht voor klucht ‘Wie is de koe?’

Geplaatst: maandag 2 december 2019 om 18:15 | Views: 8277

OUDE PEKELA - Tot en met mei 2020 brengt Metafora de klucht ‘Wie is de koe?’ in verschillende cafés in de provincie Groningen. ‘Wie is de koe?’ is een hilarische, eigentijdse, actuele voorstelling vol livemuziek, geïnspireerd op de oorspronkelijke ‘De klucht van de Koe’. Deze werd geschreven door Gerbrand Adriaanszoon Bredero in 1612.

Wie is de koe?
In 2013 ging Metafora al op tournee langs diverse molens in de provincie met de succesvolle voorstelling ‘De Klucht van de Molenaar’ van Bredero. In de hilarische voorstelling ‘Wie is de koe?’ wordt een boer slinks verleid om zijn eigen koe te verkopen zonder zelf van de opbrengst te profiteren. Tijdens de voorstelling blijkt dat het je laten verleiden tot list en bedrog makkelijker gaat dan je denkt.

Muzikanten en zangers (m/v) gezocht voor de voorstellingen in Oude Pekela en Vledderveen
Voor de voorstelling op 17 januari in Café Harmonie in Oude Pekela en op 5 februari in café Veldzicht in Vledderveen zijn we op zoek naar een aantal enthousiaste muzikanten en zangers die mee willen spelen en/of zingen in de voorstelling. Het gaat dan met name om Nederlandstalige meezingnummers. Ook is er ruimte voor eigen inbreng. De muzikale leiding is in handen van Rens Koldenhof. Bespeel je een muziekinstrument en/of zing je en lijkt het je leuk om mee doen? Neem dan contact op artistiek leider Astrid Warntjes via wieisdekoe@ziggo.nl / 06 145 06 296.

Meer informatie vind je op www.stichtingmetafora.nl.

Stichting Metafora
Stichting Metafora brengt theater dichter bij mensen door het presenteren van laagdrempelige voorstellingen. De voorstellingen bieden kunstenaars de mogelijkheid om elkaar te inspireren en samen te werken met mensen uit verschillende disciplines.

Eerder verschenen:

Samen The Passion kijken op groot scherm in de Wedderwegkerk
Inschrijving voor dorpsquiz ‘Strijd om Pekels Goud’ geopend!
Gratis kookworkshops voor jongeren van start in Nieuwe Pekela
Enthousiaste deelnemers op pad tijdens Taalwandeling in Pekela
Expositie pentekeningen Christiaan Starke te zien in gemeentehuis Pekela
Hulp bij belastingaangifte in bibliotheek Oude Pekela op afspraak
28 maart: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
De Theo Thijssen school in Boven Pekela als tijdmachine
Behoud stoomzagerij Nooit Gedacht Nieuwe Pekela weer stap dichterbij
Muziekvitaminen zorgen voor verbinding en gezelligheid in de De Molenhof
Derde editie kinderkleding- en speelgoedmarkt in Oude Pekela
Gezellige lentefair in Het Tehuis Nieuwe Pekela: voorjaarsplezier voor iedereen
Geslaagde start scootmobieltochten van De Badde
Iedereen welkom bij open repetitie muziekvereniging Excelsior in De Binding
Frits na 60 jaar nog steeds gek op de reebruine ogen van Trijn
Verkoop Pekelder lantaarnpalen groot succes: 7.000 euro voor goede doelen
Reünie Talma LTS Nieuwe Pekela brengt oud-leerlingen en docenten samen
Werkzaamheden kerkhof Wedderweg maken goede voortgang
Nieuwe beweegcoaches starten in gemeente Pekela
Uitslagenavond Pekela: verkiezingsuitslagen live te volgen in het gemeentehuis

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

3shgdfnhom98usa4lft0kqkp32