Muzikanten en zangers gezocht voor klucht ‘Wie is de koe?’

Geplaatst: maandag 2 december 2019 om 18:15 | Views: 8492

OUDE PEKELA - Tot en met mei 2020 brengt Metafora de klucht ‘Wie is de koe?’ in verschillende cafés in de provincie Groningen. ‘Wie is de koe?’ is een hilarische, eigentijdse, actuele voorstelling vol livemuziek, geïnspireerd op de oorspronkelijke ‘De klucht van de Koe’. Deze werd geschreven door Gerbrand Adriaanszoon Bredero in 1612.

Wie is de koe?
In 2013 ging Metafora al op tournee langs diverse molens in de provincie met de succesvolle voorstelling ‘De Klucht van de Molenaar’ van Bredero. In de hilarische voorstelling ‘Wie is de koe?’ wordt een boer slinks verleid om zijn eigen koe te verkopen zonder zelf van de opbrengst te profiteren. Tijdens de voorstelling blijkt dat het je laten verleiden tot list en bedrog makkelijker gaat dan je denkt.

Muzikanten en zangers (m/v) gezocht voor de voorstellingen in Oude Pekela en Vledderveen
Voor de voorstelling op 17 januari in Café Harmonie in Oude Pekela en op 5 februari in café Veldzicht in Vledderveen zijn we op zoek naar een aantal enthousiaste muzikanten en zangers die mee willen spelen en/of zingen in de voorstelling. Het gaat dan met name om Nederlandstalige meezingnummers. Ook is er ruimte voor eigen inbreng. De muzikale leiding is in handen van Rens Koldenhof. Bespeel je een muziekinstrument en/of zing je en lijkt het je leuk om mee doen? Neem dan contact op artistiek leider Astrid Warntjes via wieisdekoe@ziggo.nl / 06 145 06 296.

Meer informatie vind je op www.stichtingmetafora.nl.

Stichting Metafora
Stichting Metafora brengt theater dichter bij mensen door het presenteren van laagdrempelige voorstellingen. De voorstellingen bieden kunstenaars de mogelijkheid om elkaar te inspireren en samen te werken met mensen uit verschillende disciplines.

Eerder verschenen:

De groeiende populariteit van online vrijetijdsbesteding in Pekela
586 verkeersboetes in Pekela, goed voor € 167.888,00
27 juni: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
FOTOREPORTAGE Classic Demorace Holland Marsh Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Echtpaar Spieard 60 jaar getrouwd
4 lokale activiteiten in Pekela die je vrije tijd vullen
Einde voor Truckrun Pekela: organisatie stopt na jaren van succesvolle edities
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni geannuleerd
Hoe digitale gewoonten veranderen in Pekela
SCHEID💔DOOS uitgereikt aan basisscholen in Pekela: steun voor kinderen van gescheiden ouders
Groep 8-leerlingen van de 7-Sprong kiezen zelf schoolspullen voor middelbare school
Pekelder Kaderbrief 2026: koers houden met oog op de toekomst
Geen regulier spreekuur bij politiebureau Pekela tijdens zomervakantie
Bezoekers van volle Georgskirche genieten van grensoverschrijdend concert in Weener
WSS viert 75-jarig jubileum met sportieve activiteiten en feestelijke avond
Hoera Sharon, 30 jaar! 🎉
Martin Haan wint Jelly Beansraadactie bij de CDA caravan op de Schutsemarkt!
Sterke start voor groeiend netwerk van bewonersinitiatieven
WSS-jubileumweekend in Oude Pekela feestelijk van start gegaan
Nieuwe wandelgroep voor korte afstanden van start in Oude Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

4mpga849sls4jgjvo9o963m3l1