Taalpunt Afeer opent locatie in ‘’Over de Brug’’

Geplaatst: vrijdag 15 november 2019 om 18:25 | Views: 13326

OUDE PEKELA - Vrijdagmiddag heeft het Taalpunt Afeer een locatie in ‘’Over de Brug’’ in Oude Pekela geopend. De nevenlocatie van het Taalhuis Pekela wordt geopend om nog meer Pekelders te bereiken die een ondersteuningsvraag hebben op het gebied van taal, rekenen en computeren. Het nieuwe Taalpunt houdt elke vrijdagochtend een inloopspreekuur van 09:00 tot 10:00 uur.

Taalpunt Afeer
Het Taalpunt toegankelijk voor alle inwoners van Pekela. Taalpunt Afeer biedt inloopspreekuren, groepslessen en individuele lessen op het gebied van taal, rekenen en computeren. De lessen worden afgestemd op de behoeften en wensen van de deelnemers.

Na de opening van Taalpunt Afeer was er een werkbezoek van de gemeenteraad van Pekela aan Afeer. De directeur van Afeer, Dhr. van Dam heette de raadsleden en het college van B en W hartelijk welkom en vertelde samen met een aantal medewerkers over het werk van Afeer, de resultaten en de toekomstverwachtingen. Een rondleiding door het werkbedrijf (Over de Brug) volgde hierna. Geheimzinnige bijkomstigheid was, dat wethouder Hemmes de burgemeester een vat overhandigde. De achterliggende betekenis van deze handeling wordt duidelijk op de bijeenkomst van BOCK op 20 november a.s. aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Belangstellenden zijn welkom en vooral afgevaardigden van buurten en buurtverenigingen extra welkom!

Ontwikkeling medewerkers Afeer
Afeer is het sociaal werkbedrijf van de gemeenten Oldambt, Pekela en Westerwolde. Afeer wil met de komst van het Taalpunt de opleiding en ontwikkeling van zijn medewerkers verder te stimuleren en de taalvaardigheid van de werknemers verbeteren.

‘’Over de Brug’’
In de locatie ‘’Over de Brug’’ zit ook De Aanpakkers, de Kringloop en de Voedselbank gevestigd. Daarnaast wordt er gewerkt aan een inloop voor mensen vanuit de Algemene voorziening.

Fotoreportage

   Taalpunt Afeer opent locatie in ‘’Over de Brug’’

Eerder verschenen:

VAN HARTE: Anastasia Kerbof is 50 jaar geworden
Pekelders kunnen subsidie aanvragen voor leefbaarheid via Inwonersbudget Nij Begun
Open gesprekken over roken en vapen bij de Gezonde Huiskamer op Dollard College
Koffie, gesprek en ideeën: gemeente Pekela komt de wijk in met koffiekar
V.V. Pekela krijgt eigen pannakooi
Inschrijven voor Strijd om Pekels Goud kan nog!
Pekela draagt Blijhamsterbrug over aan provincie Groningen
30 mei: Rommelmarkt aan Zuidwendingerweg in Nieuwe Pekela
Cultuurmakers ontmoeten elkaar tijdens Cultuurcafé ‘Soamen goud’ in Pekela
16 mei: Gezellige rommelmarkt bij Julianakapel in Oude Pekela
Dennis de Vogel wint 38e NK Kaaibakken in Nieuwe Pekela
Column Pekela Beweegt: Gemeenschapszin deel 2 (een verhaal uit mijn buurtje)
Muziekvereniging Excelsior werkt mee aan grensoverschrijdend concert in Weener
Trekking Moederdagactie Pekela groot succes!
Internationals Ran Faber en Marije Visser geven clinic aan WSS-jeugd in Oude Pekela
Vertrekkend gemeentesecretaris Jan van der Woude ereburger Pekela
Tukker FM Tentfeest komt naar Boven Pekela
28 mei: Energie- en duurzaamheidsmarkt in de Kiepe Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela brengt dak- en thuisloze mensen in beeld
Een feest organiseren in Pekela? Zo pak je het aan

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

s6crgmfelceargl8bkdmp32n47