Noordster houdt ongeslagen thuisstatus na gelijk spel tegen GRC

Geplaatst: zondag 10 november 2019 om 20:45 | Views: 5274

OUDE PEKELA - Zondagmiddag stond de derde thuiswedstrijd van het seizoen op het programma. Dit keer kwam GRC op bezoek. Dit was een weerzien met oud-Noordsterspelers Christian Drent en Jordi Sanders. Uiteindelijk konden beide ploegen leven met een punt, want na negentig minuten voetbal stond er een terechte 2-2 eindstand op het bord.

De eerste kans van de wedstrijd was voor GRC. De rappe spits van de Groningers kwam oog in oog met keeper Damy Sinot te staan, maar de Pekelder goalie bracht knap redding. Direct daarna had Noordster de score kunnen openen. Casper Boneschansker stuurde Erjon Hoti de diepte in, die vervolgens keurig breed legde op Ronald Paans, maar hij schoot hard over. Een minuut later uit een corner was zijn broertje, Marcel Paans, wel trefzeker. Een goede kopbal zorgde voor de 1-0. GRC had in het vervolg van de eerste helft veel de bal, maar op een buitenspelgoal en een scrimmage voor de Pekelder goal na was er weinig dreiging.

In de tweede helft was het Michael Lap die als eerste voor gevaar richting de Groninger goal zorgde, maar een hard schot vanaf de zestienmeter ging net over. GRC kwam na zo’n kwartier te hebben gevoetbald op gelijke hoogte. Ook dit doelpunt viel vanuit een corner: 1-1. Casper Boneschansker zette hier niet veel later een vlammend afstandsschot tegenover, maar de Groninger keeper bracht redding. Toch was hij wel betrokken bij de 2-1. Hij gaf de bal perfect op Ronald Paans, die de bal aan de net ingevallen Aaron Meijerhof gunde om van dichtbij binnen te kunnen tikken. De 2-2 liet echter niet lang op zich wachten. Onnodig uitkomen in combinatie met een inschattingsfout van Damy Sinot zorgde ervoor dat GRC de bal over de hem heen kon wippen. Kevin Veld kon dit op de doellijn niet meer voorkomen. Niet veel later bleek dit ook de eindstand te zijn.

Al met al dus een 2-2 stand wat gezien het spelbeeld ook wel terecht was, maar zoals vaker dit seizoen zouden beide ploegen het gevoel hebben gehad dat er meer in had gezeten. Beide ploegen schieten er niet heel veel mee op, maar behouden voorlopig wel hun plekken in de middenmoot. Volgende week tegen Hoogezand liggen er voor Noordster bovendien alweer nieuwe kansen!

Eerder verschenen:

Bluesliefhebbers kunnen zich opmaken voor Blues in Pekel
Ongeluk met twee vrachtwagens op N366 bij Nieuwe Pekela
Jaap Kuin wil verder als burgemeester van Pekela
(G)oud 67+ Event brengt Pekelder senioren samen in De Spil
31 oktober: Bounce Back Halloween Bingo in Sporthal De Spil
26 september: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Nieuws over de kledingbeurs in de Kiepe Nieuwe Pekela
Tips voor het vinden van een bijzondere grafsteen in Pekela
Iedereen welkom bij Oekraïnse opvanglocaties in Pekela tijdens Burendag
Gemeente Pekela grijpt in om toekomst katholieke kerken veilig te stellen
BEELDVERSLAG Donders Dikke Tent Party in Boven Pekela
W.P.K.C. organiseert Hoendershow en Jongdierendag in Noordbroek
Scootmobieltocht voert deelnemers vanuit Pekela naar Blauwestad
VAN HARTE: Grietje Knevelbaard is vandaag 65 jaar geworden
Gratis Women Power-cursus voor vrouwen in Pekela
Vijfde editie kerstmarkt in Sporthal de Spil op 12 december
VAN HARTE: Regina Bruintjes is vandaag 45 jaar geworden!
Kinderboekenweek: Spot aan! in Bibliotheek Oude Pekela
Ontdek, beleef en leer tijdens de Veiligheidsdag in Pekela op 25 september
Start je dag goed: Ontbijt met de burgemeester!

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

m4m59dh9irokkkiu9opq5n1s32