Andere organisatie voor de Sinterklaasintocht Gemeente Pekela 2019

Geplaatst: woensdag 2 oktober 2019 om 10:30 | Views: 19073

PEKELA - Beste ouders, grootouders, scholen, verenigingen en bedrijven. De Sinterklaasintocht wordt op zaterdag 23 november gehouden en gaat dit jaar anders georganiseerd worden. 2 lokale organisaties, te weten Sportfabriek Britannia en Sint-Express, hebben de handen inéén geslagen en zich opgeworpen om de Sinterklaasintocht te organiseren.

Voor wie beide organisaties nog niet kent

Sportfabriek Britannia uit Oude Pekela, een bekend en geliefd sportcentrum binnen onze gemeente met een breed scala aan welzijn bevorderende activiteiten
Sint-Express uit Oude Pekela, een in de regio bekende Sinterklaasorganisatie die gespecialiseerd is in Sinterklaas entertainment.

Beide organisaties vinden dat alle kinderen en hun ouders/grootouders, maar ook de scholen, verenigingen en bedrijven weer met veel plezier en enthousiasme de mooiste tijd van het jaar beleven, wat uiteraard traditioneel van start hoort te gaan met een mooie Sinterklaasintocht.

Het budget is helaas beperkt en in geen vergelijking met de grotere plaatsen om ons heen, maar desondanks, willen ze proberen om er een voor Pekelder begrippen mooi evenement van te maken. Daarbij wordt ook de lokale bedrijven en verenigingen een platform gegund mee te doen bij de Sinterklaasintocht. Steun deze welwillende organisaties, want een prachtig Pekela begint met een leuk collectief gebeuren.

Wilt u ook een steentje bijdragen….? De organisatie is nog op zoek naar sponsoren.
Hiervoor kunt u contact opnemen met:
Sportfabriek Britannia via mail: britannia-edwin@outlook.com of via Facebook: Sportfabriek Britannia
Sint-Express via mail: sintexpress@outlook.com of via Facebook : Sint-express

Informatie over de intocht voor wat betreft tijden, routes en activiteiten rondom de Sintintocht, deze zijn vanaf half oktober te lezen op de speciaal daarvoor ingerichte Facebooksite: Sintintocht Pekela 2019

Eerder verschenen:

Theater Pierewaai in Bibliotheek Oude Pekela tijdens de Nationale Voorleesdagen
Kinderen bereidden gezonde hapjes voor ouderen tijdens Appeltje Eitje-campagne
Nieuwe ronde Vitaliteitstraject bij Sportcentrum Zempo van start op 15 januari
Sterke seizoensstart voor AB Dance met podiumplaatsen in Assen
Adviesraad Sociaal Domein Pekela zoekt nieuwe leden
The Wieners brengen ode aan Hank Williams in Nieuwe Pekela
Nieuwjaarsvisite Zonnebloem wordt Valentijnsbijeenkomst
Informatieavond over woningisolatie en Nij Begun-subsidie trekt ruim 150 bezoekers
Voorleeskampioenen kans op plek in procinciale finale De Nationale Voorleeswedstrijd
Nieuwjaarsvisite Zonnebloem afd Oude Pekela en omstreken uitgesteld
FNV organiseert informatieve mantelzorgbijeenkomst in Pekela
Aangepaste dienstverlening Huisartsenpraktijk B75 door winterse weersomstandigheden
Strooiers belaagd met vuurwerk en sneeuwballen in Nieuwe Pekela
Hele week geen afvalinzameling meer door Omrin in Pekela
21 januari Pekelder Proatcafé over de Veenkoloniale landbouw vanaf 1600
De Spiegel
Ondernemers Organisatie Pekela maakt winnaars Cashback actie 2025 bekend
Bijzonder eerbetoon aan Johan van der Sluis tijdens uitvaart
Leer alles over betalen met Tikkie en QR-codes tijdens digitale workshop in Bibliotheek Oude Pekela
Ondersteuning voor bewoners na brand Lindenlaan Nieuwe Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

aemd5klkugrfsak1guf92ps4j2