Lokale LHBTI werkgroep krijgt veel aanloop op Jaarmarkt Oude Pekela

Geplaatst: maandag 16 september 2019 om 21:45 | Views: 6498

PEKELA - De lokale werkgroep LHBTI Veenkoloniën-Westerwolde heeft zaterdag jl. veel aanloop gehad en indrukwekkende verhalen gehoord op hun kraam tijdens de jaarmarkt in Oude Pekela. In een heel ongedwongen sfeer werd er gesproken over homoseksualiteit en (gender)diversiteit, liefde en respect. De werkgroep probeert letterlijk een “open deur” te zijn voor mensen die zich nog opgesloten voelen (in de kast) omdat ze anders geaard of transgender zijn en een klankbord en ondersteuning nodig hebben om als “zichzelf" door 't leven durven te gaan.

Daarom organiseert de werkgroep allerlei activiteiten in de regio. Zo staat zij op 28 september met haar kleurrijke kraam op de Boeskoolmarkt in Ter Apel. Ook opent zij samen met het lokale bestuur van Stadskanaal als start van de comingout-week een klein maar feestelijk programma. Samen met de burgemeester wordt de regenboogvlag gehesen en zal een zeer informatieve LHBTI-leestafel in de plaatselijke bibliotheek officieel in gebruik worden genomen. Als klap op de vuurpijl organiseert de werkgroep op 2 oktober een fantastisch concert van Tony Beard in Nieuwe Pekela.

Concert met Toby Beard in Nieuwe Pekela
Het concert met de Australische zangeres Toby Beard wordt een belangrijk hoogtepunt voor de werkgroep. Het begint om 21.00 uur, maar de zaal is al open om 20.00 uur. Voorafgaand, maar ook na het concert zal er voldoende ruimte zijn tot een openhartig gesprek met een lid van de werkgroep. Ook is er een informatiestand aanwezig.

Om uit de kosten te komen, moet de werkgroep hier een kleine bijdrage voor vragen. In de voorverkoop kosten de kaarten 11 euro, bij de ingang 15 euro. De kaarten zijn te koop op De website http://www.lhbtiveenkolonienwesterwolde.nl/

Namens de werkgroep Miriam Kuppers en Thea de Boer.
Ook te vinden op Facebook

Eerder verschenen:

‘Bertje’ wachtte twee jaar voor een briljanten liefde
Feestelijk jubileumconcert door popkoor The Blue Happy Bacon
Zaterdag 23 mei: Reunie El Rondo Nieuwe Pekela
De voordelen van een eigen laadpaal thuis
Eerstejaars Dollard College leren over geld en verleidingen tijdens Week van het Geld
Volop’69 Dames 1 opnieuw kampioen in de eerste klasse
19.30 uur: Hoorzitting over toekomst kerk Oude Pekela: inwoners welkom om mee te praten
Burgemeester Jaap Kuin van Pekela informateur in Borger-Odoorn
Politie zoekt verdachte na pinfraude met gestolen passen in Oude Pekela
Stroomstoring in woonwijk 't Ol Alteveer vermoedelijk veroorzaakt door vuurwerk
De Adviesraad Sociaal Domein Pekela krijgt versterking
Groei, succes en historie bij Volop ’69 uit Oude Pekela
Samen The Passion kijken op groot scherm in de Wedderwegkerk
Inschrijving voor dorpsquiz ‘Strijd om Pekels Goud’ geopend!
Gratis kookworkshops voor jongeren van start in Nieuwe Pekela
Enthousiaste deelnemers op pad tijdens Taalwandeling in Pekela
Expositie pentekeningen Christiaan Starke te zien in gemeentehuis Pekela
Hulp bij belastingaangifte in bibliotheek Oude Pekela op afspraak
De Theo Thijssen school in Boven Pekela als tijdmachine
Behoud stoomzagerij Nooit Gedacht Nieuwe Pekela weer stap dichterbij

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5pj9o7cijafd4bil6c0sfljop1