Succesvolle informatieavond Zonnepark Pekela

Geplaatst: vrijdag 6 september 2019 om 16:50 | Views: 5443

PEKELA - Onder het motto “Samen, met en voor de Pekelder bevolking een zonnepark ontwikkelen” hebben de initiatiefnemers Schoorlemmer Landbouw BV, de coöperatie Pekela Duurzaam, Bronnen VanOns, Windunie, Solar Proactive en Dun Agro twee informatieavonden georganiseerd. De eerste informatie avond afgelopen dinsdag 3 september was een succesvolle avond. Deze goed bezochte avond was georganiseerd om de bewoners van Pekela meer informatie te geven over Zonnepark Pekela en om de mening en ideeën van bewoners en het lokale bedrijfsleven te vragen.

Aankomende woensdagavond, 11 september, zal er weer een zelfde informatie avond georganiseerd worden voor de mensen die dinsdag niet in de gelegenheid waren.

De betrokken partijen waren aanwezig om uitleg te geven en doormiddel van de verschillende tafels werd er over de landschappelijke inpassing, de participatiemogelijkheden, de rol van de coöperatie en diverse andere onderwerpen gesproken en nagedacht. Door deze opzet kwam ook iedereen aanbod. Vragen als: Hoe kan het park het beste worden ingericht, wat voor invloed gaat het park hebben op de omgeving, kan de coöperatie goedkope stroom leveren en welke wensen hebben jullie voor de winst die uit het project komt. Allemaal vragen waar over gesproken werd, brainstormsessie over werden gehouden en op de plattegrond kon worden ingetekend.

Voor de betrokken partijen is het erg belangrijk dat de omgeving meedenkt met al deze onderwerpen zodat het plan zo goed mogelijk aansluit bij de wensen van de omgeving. Het doel van de bijeenkomsten is ook om een verder lopend traject te starten waarbij mensen die dit aanspreekt, verder te betrekken bij de ontwikkeling of op de hoogte te houden.

Woensdagavond a.s. zal er een soortgelijke bijeenkomst worden gehouden waarbij we weer hopen op een grote opkomst zodat we de wens van de omgeving zo breed mogelijk kunnen meenemen. Mocht je afgelopen dinsdag niet geweest zijn, kom dan vooral aankomende woensdag langs.
Laat u informeren en doe mee.

De initiatiefnemers roepen een ieder op deel te nemen aan de informatiebijeenkomst die gehouden worden op:
woensdag 11 september in Restaurant Pekelahof; inloop vanaf 19:00 uur.
Start: 19.30 uur.
Afsluiting: 21:30 uur
Adres: Raadhuislaan 109, Oude Pekela

Eerder verschenen:

Restafvalcontainers in Oude Pekela deels niet geleegd na bedreiging vuilnismannen
Gemeenteraad geeft groenlicht voor renovatie gemeentehuis Pekela
Pekela sluit bouwvezeldeal voor versnelling biobased bouwen
Vragenlijst over Appeltje Eitje 🍎🥚
Ruimte voor gevoel, verhaal en kracht: KIES
Gemeente Pekela investeert fors in plekken voor spelen, bewegen en ontmoeten in de buitenlucht
Bennie gaat met pensioen na indrukwekkende loopbaan in landbouwmechanisatie
Rosko en Elisabeth ‘dansen’ al 65 jaar de liefde
31 januari: GEEN Kledingbeurs voor de minima aan Holland Marsh 17D
Herman Bats nieuwe hoofdtrainer van vv Pekela
31 januari: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Nieuwjaarsvisite PCOB Pekela verplaatst naar 12 februari
Toneelvereniging Rondom ’t Vloat brengt klucht naar Nieuwe Pekela
De Wieners brengen Hank Williams tot leven in Boven Pekela
Prijswinnaars SKV kerstquiz 2025
VAN HARTE: Eveline de Wit is 40 jaar geworden!
Sportcentrum Zempo verruimt openingstijden dankzij inzet vrijwilligers
Vinted Go pakketmuur geplaatst bij Siefkes Vastgoed in Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Charel Roossien is vandaag 16 jaar geworden!
Pekela schrapt deel bushaltes en investeert in nieuwe OV-voorzieningen

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

kbvgco9l82frpm5eclrcepoi12