Oprit Pekela-Zuid op de N366 per direct afgesloten

Foto: Google Streetview

Geplaatst: donderdag 22 augustus 2019 om 23:05 | Views: 10061

Auteur: N366 Veilig

NIEUWE PEKELA - Op de provinciale weg N366 is de oprit Pekela-Zuid in de richting van Stadskanaal per direct afgesloten voor verkeer. Dit heeft de provincie Groningen besloten nadat deze zomer ter hoogte van de aansluiting Pekela-Zuid meerdere ongevallen plaatsvonden. De noordelijk gelegen op- en afrit was bij Pekela-Zuid al gestremd voor verkeer in verband met de werkzaamheden aan de provinciale weg N366. De aan de zuidkant gelegen op- en afrit waren nog open. Nu is ook daar de oprit afgesloten voor verkeer. De afrit vanuit de richting Veendam richting Pekela-Zuid is nog open voor bestemmingsverkeer.

Na een ongeval op woensdagmiddag 21 augustus tussen een vrachtwagen en twee personenwagens heeft de provincie per direct tijdelijke verkeersmaatregelen ingesteld. De aannemer zorgt voor maandagochtend 26 augustus voor een definitieve omleidingsroute via Alteveer. Het verkeer wordt op dit moment geadviseerd via de parallelweg Onstwedderweg naar Alteveer te rijden.

Wat verandert er
Er kan geen gebruik meer worden gemaakt van de oprit Pekela-Zuid richting Stadskanaal. De oprit richting Veendam werd al eerder afgesloten voor verkeer in verband met de wegwerkzaamheden op de N366.

Verkeer vanuit Pekela-Zuid wordt nu via de parallelweg langs de N366 omgeleid naar Alteveer. Vanaf Alteveer kan het verkeer zijn weg vervolgen op de N366. Hiervoor wordt de parallelweg Pekela – Alteveer tijdelijk een eenrichtingsweg in de richting van Alteveer.

De afrit Pekela-Zuid blijft vanuit de richting Veendam enkel beschikbaar voor aanwonenden en bestemmingsverkeer. Vanuit de richting Stadskanaal blijft de afrit afgesloten.

Werkzaamheden N366
Door de werkzaamheden aan het traject Veendam - Pekela zijn verschillende op- en afritten rondom het traject afgesloten. In overleg met bewoners werd eerder besloten de oprit Pekela-Zuid open te stellen voor aanwonenden en bestemmingsverkeer. Nu de Provincie Groningen de veiligheid op het traject niet meer kan waarborgen, is de keuze gemaakt de oprit te sluiten.

Eerder verschenen:

Blues in Pekel organiseert Late Summer Blues/Rock Festival in Oude Pekela
Column: Kwetsbare kracht
De Zwalkers nodigen Pekela uit voor een middag vol muziek en gezelligheid
Bounce Back organiseert Halloween Bingo in de Spil Nieuwe Pekela
Droomreis kiezen: Azië of Afrika?
7 augustus: Sfeervol Kampvuurconcert in Luthers Hof Nieuwe Pekela
Gemeente Pekela zoekt inwoners voor nieuwe werkgroep diversiteit en inclusie
Loonbedrijf Moed: Voor het maaidorsen en persen van grote pakken of ronde balen stro!
Oproep: Wie heeft foto's van het interieur van de oude Clockstede (Meidoornlaan)?
Wie is de Beste Doortrapper van 2026?
Zomerpuzzel over verdwenen Pekelder fenomenen
Eerste Internationale Film Festival in Pekela
Gemeente Pekela wil 80 tot 100 woningen realiseren op voormalig HempFlax-terrein
N366 bij Pekela op vrijdag 24 juli afgesloten voor onderhoud
Groei als ondernemer: van Pekela naar de Randstad
Waarom avondentertainment thuis steeds populairder wordt in Nederland
Fien & Teun komen op 15 augustus naar Camping ZomersBuiten in Oude Pekela
Spelweek Boven Pekela 2026: een week vol avontuur!
Gemeente voorbereid op de winter: nieuwe strooimachine aangeschaft
Drukbezocht TC Nieuwe Pekela Open 2026 zorgt voor sportieve strijd en gezellige sfeer

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

3tiqc21cjeheppniutf14qles6