Help Willem Kooiman weer op de trike!

Geplaatst: vrijdag 2 augustus 2019 om 11:25 | Views: 22230

PEKELA - Op 29 juli woedde er een hevige brand in Nieuwe Pekela bij Willem Koooiman in de garage. Die nacht is zijn garage volledig in de as gelegd. Helaas stond ook zijn dierbare trike hier en die is in de vlammen verloren gegaan. De Stichting CS riders is voor Willem een crowd funding gestart. Ze hopen dat zo veel mogelijk mensen een bijdrage willen doen, zodat Willem weer snel terug op de trike kan en de mensen die het zo nodig zijn, weer mee kan nemen op zijn trike.


Willem is veel met zijn trike onderweg, rijdt enorm veel voor goede doelen en maakt daar heel veel kinderen en ouderen blij mee door ze mee te nemen achterop zijn trike. Zo helpt hij die mensen die het nodig hebben om even alles te vergeten.

Die bewuste nacht sloeg het noodlot toe voor Willem. Hij heeft nu geen trike meer en kan hij die mensen die het nodig zijn niet meer meenemen voor een trikerit. Tot overmaat van ramp blijkt de trike alleen maar WA verzekerd te zijn, terwijl Willem er van uit was gegaan dat de trike goed was verzekerd. Dit betekent voor Willem dat hij niks van zijn brandverzekering terug krijgt voor de trike, omdat elk voertuig met kenteken een eigen verzekering moet hebben om het vergoed te krijgen.

Nu is de Stichting CS riders een crowd funding gestart. Ze hopen dat zo veel mogelijk mensen een bijdrage willen doen, zodat Willem weer snel terug op de trike kan en de mensen die het zo nodig zijn, weer mee kan nemen op zijn trike. Iedere euro telt, en met elkaar kunnen we er vast en zeker voor zorgen dat we weer een blije Willem op zijn trike zien, en met hem enorm veel blije kinderen en ouderen. Dit is de link waar men kan gaan doneren https://www.doneeractie.nl/help-willem-weer-op-de-trike/-37308

Tevens wordt er op zondag 11 augustus een ride out georganiseerd, een rit voor motoren, trikes, zijspannen, oldtimers over een afstand van 100 km. Deze rit zal door Willem worden uitgezet. Hij zal er deze dag ook zelf bij zijn. De inleg voor deze rit zal 10 euro bedragen, (meer mag natuurlijk altijd). Vanaf 10 uur wordt er verzameld aan de Oerdeweg 23 Wedde. Hier wordt gestart om 11 uur. Koffie, cake en andere versnaperingen zullen hier ook te koop zijn. Ook deze opbrengst zal volledig ten goede komen aan de Trike voor Willem. Laten we er een geweldige ride out van gaan maken en Willem weer op de trike helpen!

Eerder verschenen:

FOTOREPORTAGE Classic Demorace Holland Marsh Nieuwe Pekela
VAN HARTE: Echtpaar Spieard 60 jaar getrouwd
4 lokale activiteiten in Pekela die je vrije tijd vullen
Einde voor Truckrun Pekela: organisatie stopt na jaren van succesvolle edities
Jaarlijkse Jachthavenmarkt op zondag 28 juni geannuleerd
Hoe digitale gewoonten veranderen in Pekela
SCHEID💔DOOS uitgereikt aan basisscholen in Pekela: steun voor kinderen van gescheiden ouders
Groep 8-leerlingen van de 7-Sprong kiezen zelf schoolspullen voor middelbare school
Pekelder Kaderbrief 2026: koers houden met oog op de toekomst
Geen regulier spreekuur bij politiebureau Pekela tijdens zomervakantie
27 juni: Kledingwinkel voor de minima aan Holland Marsh 17D weer open!
Bezoekers van volle Georgskirche genieten van grensoverschrijdend concert in Weener
WSS viert 75-jarig jubileum met sportieve activiteiten en feestelijke avond
Hoera Sharon, 30 jaar! 🎉
Martin Haan wint Jelly Beansraadactie bij de CDA caravan op de Schutsemarkt!
Sterke start voor groeiend netwerk van bewonersinitiatieven
WSS-jubileumweekend in Oude Pekela feestelijk van start gegaan
Nieuwe wandelgroep voor korte afstanden van start in Oude Pekela
Gietvloeren in woningbouw: wat je moet weten voor je kiest
Lokale Evenementen vs. Digitaal Vermaak: Wat Kiezen Pekelders?

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

fpn2ffq31n55rq660vl04btbh7