Verslag 2e viswedstrijd voor bejaarden en mensen met een lichte beperking

Geplaatst: woensdag 24 juli 2019 om 18:30 | Views: 7616

Auteur: Tinus Harms

PEKELA - Dinsdag was het alweer de tweede viswedstrijd van bovengenoemde doelgroep. Deze wedstrijd was medebepalend wie van de deelnemers de grote wisselbokaal in ontvangst mocht nemen. De organisatie was in handen van HSV de Beurs uit Oude Pekela. Het viswater was bekend bij de deelnemers, namelijk het Pekelderhoofddiep terhoogte van Boven Pekela.

De inschrijving onder het genot van kopje koffie of thee was om 07.30 uur in het WSS gebouw aan de Burg.Snaterlaan. Om 08.00 uur was het gezamelijke vertrek naar het vernoemde viswater. Aangekomen konden de deelnemers hun steknummer opzoeken en beginnen met vissen. 17 deelnemers hadden zich ondanks de te verwachten hoge temparuur voor vandaag aangemeld. Ondanks de warmte wisten de meeste deelnemrs wel een visje te vangen.

De organisatie zorgde middels broodjes, koffie en thee dat de deelnemers goed verzorgt werden. Omstreeks 11.30 uur was het tijd voor een lekkere gehaktbal. Aangeboden door Zuur woninginrichting uit Oude Pekela. Om 13.00 uur werd het eindsignaal gegeven en de visvangsten van de deelnemers gewogen. De prijsuitreiking vond onder het genot van een aantal consumties omstreeks 14.30 uur plaats in het WSS gebouw. Alvorens er werd overgegaan tot de prijsuitreiking was er nog een grote verloting van diverse hengelsportartikelen die waren aangeboden door de Graankorrel uit Oude Pekela. Voor alle deelnemers was er een rollade of een karbonadepakket van één kilo. Tevens werd er de overallstand bekend gemaakt waarbij het gewicht bepalend was wie er bij de eerste drie was geeindigd. De eerste drie deelnemers ontvingen een mooi vleespakket. Hulde aan slagerij Huizing uit Oude Pekela. Voor de deelnemer met het hoogste gewicht was er ook nog de grote wisselbokaal.

Alvorens ik overga naar de uitslagen wil ik ook de gemeente Pekela danken voor hun bijdrage indeze. De organiserende vereniging HSV de Beurs is dan ook bijzonder blij met de ondersteuning van deze activiteit voor deze doelgroep. De organisatie kijkt dan ook met gepaste trots terug op deze twee mooie dagen en bedankt hen die dit samen met ons mogelijk hebben maakt.

De uitslag 
1. C. Zuur 1676 gr.
2. F. Veldhuis 1390 gr.
3. F. Roelfsema 1320 gr.
4. B.Baalman 1141 gr.
5. T. Raatjes 1026 gr.

Overall uitslag:
1. F. Veldhuis 2144 gr.
2. C. Zuur 1697 gr.
3. A. Imminga 1640 gr.

Uitslag van 23-07-2019.
1. C. Zuur 1676 gr.
2. F. Veldhuis 1390 gr.
3. F. Roelfsema 1320 gr.
4. B. Baalman 1141 gr.
5. T. Raatjes 1026 gr.
6. H. Kolthof 804 gr.
7. B. Lamain 580 gr.
8. J. v/d Laan 472 gr.
9. P. Meter 320 gr.
10. J. Lingbeek 303 gr.
11. A. de Vries 202 gr.
12. H. Schoenmaker 195 gr.
13. A. Imminga 89 gr.
14. G. Brouwer 59 gr.
15. R. Schut 36 gr.
16. J. de Wit 0 gr.
17. W. Wortelboer 0 gr.

Overall stand van de eerste 5 deelnemers over de viswedstrijden van 14 Mei j.l. en 23 Juli 2019.
1. F. Veldhuis 2144 gr.
2. C. Zuur 1697 gr.
3. A. Imminga 1640 gr.
4. F. Roelfsema 1320 gr.
5. B. Baalman 1141 gr.

Eerder verschenen:

Oud & Nieuw 2025-2026 in Pekela: een film van Dennis de Groot
Nieuwjaarsduikers Heeresmeer Nieuwe Pekela trotseren kou, wind en regen
Getuigen gezocht van brand aan Lindenlaan Nieuwe Pekela
Carbidschieten luidt oude jaar knallend uit in Pekela
Drie woningen verwoest door grote brand aan Lindenlaan Nieuwe Pekela
Vrijwilligers W.S.S. bakken in ploegen de hele nacht door: circa 15.000 oliebollen gereed
VV Pekela: 'Kom langs om 2025 samen uit te knallen!'
Carbidschieten in Oude Pekela belooft weer een knallend uiteinde van het jaar
Traditioneel carbidschieten in Boven Pekela met muziek in de feesttent
Eindejaarstoespraak burgemeester Kuin van Pekela: 'Ik ben trots op Pekela'
Jong en oud bakken samen kniepertjes in De Clockstede
Vriendelijk verzoek: geen vuurwerk bij kinderboerderij in Oude Pekela
De Omrin Afvalapp is vernieuwd – maak kans op een smartwatch!
Danny Vera naar Pekela: Rock-On Outdoor Festival viert vijfde editie groots
Nieuwjaarsduik Heeresmeer: frisse start van het nieuwe jaar!
Milieustraat Pekela in het nieuwe jaar ook op woensdag open
Kerstbrunch in Pekelder dorpshuizen groot succes
Kerst Marathon Radio zet zich in voor mensen die het moeilijk hebben tijdens de feestdagen
Buurtvereniging De Scheepsjoagers in Oude Pekela stopt na 38 jaar
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

vqkirtlooo68qod2ph703jic31