Noordster op Tweede Paasdag onderuit tegen Gomos

Geplaatst: maandag 22 april 2019 om 20:30 | Views: 4506

OUDE PEKELA - Op Tweede Paasdag stond de wedstrijd Noordster-Gomos op de kalender. De zon scheen volop, er was veel publiek op de wedstrijd afgekomen en Hilbert Beerlings had de jongens weer voorzien van onder andere broodjes ei. De ingrediënten voor een mooie voetbalmiddag waren dus aanwezig, maar een overwinning leverde dit Gerard Wiekens en zijn spelers niet op: 1-3.

In de eerste twintig minuten van de wedstrijd kwam Noordster moeilijk tot voetballen, hetgeen de hele wedstrijd een probleem zou blijven. Gomos had veelal de bal en kon vaak simpel voorzetten vanaf de zijkant geven. Dit leverde echter geen grote kansen op, maar wel was duidelijk dat de Drenthies dreigender waren. Tegen de verhoudingen in kwamen de Pekelders echter op voorsprong. Vanuit een vrije trap van zo’n 25 meter afstand schoot Aaron Meijerhof de bal met een listige stuit en onhoudbaar voor de keeper in de linker onderhoek: 0-1. Voor de geelhemden leek de bal er daarna niet in te willen. Zo werden verschillende schoten geblokt, weggehaald of gered door keeper Damy Sinot. Nog voor de rust kregen beide ploegen twee grote mogelijkheden, maar Kees Dun zijn schot werd geblokt en aan de andere kant bracht Damy Sinot redding op een kopbal van Gomos.

Na de rust waren beide ploegen in eerste instantie aan elkaar gewaagd en de kansen waren verdeeld. Dat het zolang 0-1 bleef was dan ook verrassend. Kees Dun kreeg onder andere een grote kans, maar de hoek was te lastig om trefzeker te zijn. Ook Ronald Paans liet zich gelden door de verdediging dusdanig onder druk te zetten dat een eigen goal in de maak leek, maar dit werd net voorkomen. Aan de andere kant werden wederom schoten geblokt en de mannen uit Norg kregen een grote kopkans, maar misten. Uit een onnodig weggegeven corner kwamen zij echter toch op gelijke hoogte. Damy Sinot bokste de bal tegen een medespeler en het leer belandde in de touwen: 1-1. Daarna was het Gomos dat de kansen kreeg. Alhoewel de voorsprong terecht was, kwam de 2-1 toch discutabel tot stand. Damy Sinot kreeg een trap en hinderen van de keeper leek dan ook het geval, maar de scheidsrechter en grensrechter hadden een ander zichtveld en de goal werd toegekend. De Pekelders gingen daarna op zoek naar de gelijkmaker, maar de roodwitten hadden de hele middag al moeite om simpel te voetballen en dit lukte in de slotfase dan ook niet en juist Gomos kreeg de grote kansen. In een uitbraak tikten de Drenthies de 3-1 binnen na een mooie aanval.

Al met al was het een verdiende overwinning voor Gomos. Noordster had deze middag niet de vorm van de laatste weken te pakken en kwam voetballend te kort om aanspraak te maken op de overwinning. Ook de concurrentie verloor deze middag en zodoende hebben de Pekelders nog steeds zicht op rechtstreekse handhaving. Volgende week in de derby tegen WVV zal Noordster dan ook vol voor de punten gaan om dit doel te kunnen bereiken!

Eerder verschenen:

Winschoter Kunstrolschaats Club (WKC) viert 65-jarig jubileum met feestelijke receptie
Nationale ombudsman onder de indruk van Hooiwijk: ‘Een prachtig voorbeeld van hoe het wél kan’
7 november: 15e Kapiteinslezing in het teken van het verhaal van Pekela
Derk en Tinie 60 jaar getrouwd en 60 jaar op ‘t zulfde stee in Boven Pekela
🍻🎉 HIEP HIEP HOERA, KEVIN WAGENAAR 30 JAAR! 🎉🍻
Voormalig fietsenmaker Harm Heijes uit Nieuwe Pekela overleden
‘De wichter van Champ Clark’: Pekelder geschiedenis komt tot leven bij Siep&Co
Pekelder Isolatieaanpak Nij Begun helpt inwoners in Pekela
(G)oud 67+ Event in Nieuwe Pekela: een hartstikke geslaagde dag!
Verslag en foto's van de laatste scootmobieltocht van 2026!
Bieb-Pubquiz in de mobiele bibliotheek in de Kiepe
Jumbo Oude Pekela start spaaractie met historisch verzamelalbum over Pekela
VAN HARTE: Manon is 37 jaar geworden
Swingende Keltische klanken en sfeer in een uitverkocht Albatrosgebouw
Gemeente Pekela haalt grof snoeiafval op tijdens takkenroute
Abel en Hillie Wieske uit Nieuwe Pekela een briljanten paar
Het verdwenen circus van Noordster Oude Pekela
Herfstzon en gezelligheid aan de Noordercolonie!
Hollandse avond met Excelsior en Martin Zemering in Nieuwe Pekela
Wie wil meewerken aan een betere Jeugdzorg?

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

7b91o0aod5d5c200pir20f0po1