Korfbalvereniging WSS krijgt kunstgras

Geplaatst: woensdag 3 oktober 2018 om 12:30 | Views: 5604

OUDE PEKELA - Het traject liep al een tijdje, en al die tijd waren we positief gestemd dat het zou gaan lukken om een kunstgrasveld te realiseren op ons sportpark, samen met de Gemeente Pekela. Afgelopen dinsdagavond was het dan zover: de gemeenteraad zou gaan stemmen over het collegevoorstel. Het werd een “UNANIEM JA!” met veel positieve opmerkingen van de Pekelder partijen over WSS en onder andere hun maatschappelijke betrokkenheid. Voor de aanwezige bestuursleden van de club een fantastisch moment!

Voorzitter Peter Wageman en lid van werkgroep “kunstgras” Eilko Kuilman zijn zeer content, dat het na vele goede gesprekken met de gemeente nu rond is! “Korfbalvereniging WSS is klaar voor de toekomst” zo zeggen de heren. Maar waarom is dit nu precies goed voor de club?

We zijn een ambitieuze club, met veel jeugdige spelers. Naast een selectie, die barst van het talent, worden alle andere leden minstens even goed bediend. Als korfbalclub zonder kunstgras lijk je echter in de toekomst de boot te gaan missen. Kwalitatief is een ondergrond van kunstgras een impuls voor de kwaliteit en het niveau van het vertoonde spel. Het spel wordt sneller en de mogelijkheden om te verbeteren op de trainingen worden vergroot. Je bent veel minder afhankelijk van het weer en de ondergrond zorgt voor minder enkel- en knieblessures als gevolg van een oneffen en / of nat of te droog veld. Verder verwachten we dat een kunstgrasveld naar de gemeenschap meer uitstraalt waardoor we op termijn ledenwinst zullen boeken.

Onze sponsorcommissie gaat nu keihard aan het werk om het veld rondom te voorzien van reclameborden. Heeft u interesse? Neem dan contact op met 06- 19917755 of mail naar info@kvwss.nl.

Hoe en wanneer de werkzaamheden gaan beginnen en wanneer het veld opgeleverd gaat worden, is nog niet bekend. Het zal echter wel op korte termijn allemaal plaats gaan vinden, in ieder geval is de planning dat alles voor de jaarwisseling gerealiseerd is. Zodra er meer bekend is zal dat met jullie gedeeld worden, en zullen we er zeker een “FEEST" van gaan maken.

Eerder verschenen:

Nieuwe textielcontainers in Pekela alleen te gebruiken met afvalpas
Aanvraag ontheffing voor carbidschieten in Pekela mogelijk tot 12 december 2025
Damian Franzen gehuldigd voor indrukwekkende prestaties op Special Olympics
Adventszangdienst op 14 december in Hervormde Kerk Nieuwe Pekela
Hoe kleine bedrijven in de provincie Groningen klanten over de grens bereiken
Bijeenkomsten voor inwoners over bushaltes en bushokjes in Pekela
VAN HARTE: Erwin de Haan is 30 jaar geworden
Momentopname 2025: Zakelijke succestrends in de digitale industrie van Pekela
Workshop omgaan met mobiele telefoon in Bibliotheek Oude Pekela
Auditieoproep: Theatergroep Waark zoekt actrices en zangeressen voor nieuwe productie ‘De wichter van Champ Clark’
Gezellige kerstmarkt in Het Tehuis in Nieuwe Pekela op zaterdag 13 december
VAN HARTE: Johan Wagenaar is 58 jaar geworden
Kerststallententoonstelling in Lutherse Kerk Nieuwe Pekela op 6 en 7 december
Bloemenshop Jolanda organiseert jaarlijkse Kerstshow op 6 december
Foto's van het Sinterklaasfeest in De Binding te Oude Pekela
Film van het Sinterklaasfeest in de Binding!
Fitclub Pekela helpt kinderen met plezier in beweging te komen
Workshop: Ontdek ChatGPT in Bibliotheek Oude Pekela  
Volkskerstzang in Oude Pekela viert 13 december 61ste editie
Hulpdiensten doen samen 'reloefening' op sportcomplex vv Pekela

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

3q1a8mm87oqs1jtc85aeiv58p5