Prachtige Dag van de Hond bij Pekelder Winhonden Ren Club

Geplaatst: maandag 22 mei 2017 om 20:15 | Views: 13370

Auteur: Wubbe Heidekamp

OUDE PEKELA - Afgelopen zondag 21 mei deed de Pekelder Windhonden Ren Club mee aan de nationale Dag van de Hond. Op het terrein kon men naast het hondenrennen ook kennismaken met andere hondensporten te noemen doog scoot, bike jouring en behendigheid en doggydancing, coursing en vele anderen. Onder prachtige weersomstandigheden kwamen vele baasjes met hun viervoeter een kijkje nemen op renbaan “Hoalt voart trín”aan de zaaiweg.

Vele rassen en ook niet rashonden waren aanwezig.

Er werd met regelmaat deelgenomen aan een van de gratis activiteiten die op het terrein aanwezig waren. De whippet Wendy van Frency Heidekamp was wel in erg goede doen, naast dat zij de coursing wist te winnen werd zij ook Noordelijk Kampioen freisbee. .Kinderen konden zich vermaken met schminken , blikgooien en kleurwedstrijden. tevens was er een sfeervolle mark met hond en niet hond gerelateerde artikelen.

De organisatie was zeer vereerd met de komst van Marjolijn Snip als vertegenwoordiger van de Raad van Beheer en nam haar complimenten over de prima organisatie dankbaar in ontvangt.

Bent u dit keer niet geweest maar wilt u toch graag een keer met uw hond meedoen een coursing hoeft u niet te wachten tot volgend jaar wanneer de P.W.R.C. ook weer mee zal doen aan de dag van de hond. Maar kan dit al op donderdag 1 juni a.s. wanneer een coursing zal worden gehouden in het Boekhovenpark in Nieuwe Pekela. Ook tijdens de trainingen op donderdag avond of zondag middag is iedereen welkom. Op de site van de Pekelder Windhonden Ren Club kun u alle informatie vinden.

Eerder verschenen:

Nieuwe beweeg- en ontmoetingstuin in Nieuwe Pekela feestelijk geopend
28 juni: Hervormde kerk haalt oud papier op in Pekela
Blues in Pekel: een Tribute to the Blueslegends from the 60's and the 70's
American Day & Rockers Festival komt naar Nieuwe Pekela
“We willen Pekela in beweging brengen” – Caroline Kemp Vermeul over haar drijfveer bij Stichting Pekela Beweegt
Jeugdbrandweer assisteert bij feestelijke opening nieuwe speeltuin bij Heeresmeer
Galerie Spavento opent zondagmiddag de deuren voor publiek
Gemeente Pekela waarschuwt voor diefstal plaatsnaamborden
Magisch kampvuurconcert in Nieuwe Pekela: Muziek onder de sterren
Met diepe dank aan onze bijzondere lerares - Gata Kort
Fotowedstrijd 'Het Perfecte Plaatje van Pekela' van start – Laat jouw blik op Pekela zien!
Ondernemersbijeenkomst bij Mulder Pot: inspirerende avond tussen de diervoeders
Koning Willem-Alexander komt woensdag 2 juli naar Oude Pekela
Einde van een tijdperk: Jan de Geus stopt na 31 jaar met skeelerevenementen
Eddy Smittenberg opent opnieuw kiosk aan het Heeresmeer in Nieuwe Pekela
Wat te doen in Pekela en omgeving
Proefopening bruggen Pekelder Hoofddiep voor maritiem evenement succesvol
Anton Smit wint twee vrijkaarten van Blues in Pekel
Wie mist zijn dappere Dino?
Het Orkest van de Veenkoloniën komt naar Oude Pekela!

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

f4v3pspmd3pk7tf3ia87pm6ob5