Consultatiebureau GGD nu gevestigd in Gezondheidscentrum Het Dokhuis

Geplaatst: dinsdag 9 december 2025 om 21:30 | Views: 502

OUDE PEKELA - Het consultatiebureau van de GGD is sinds 1 november verhuisd van Bredeschool De Groenling naar Gezondheidscentrum Het Dokhuis in Oude Pekela. De verhuizing was nodig omdat er te weinig lokalen waren in De Groenling. De vrijgekomen ruimte is omgebouwd tot een klaslokaal. Op deze manier is het ruimteprobleem voor de scholen opgelost.

Wat gebeurt er in het consultatiebureau?
Ouders kunnen hier terecht voor afspraken over de gezondheid van hun kind. Denk aan groeicontroles, vaccinaties en advies over voeding, ontwikkeling en opvoeding. Ook oudere kinderen komen langs voor prikken uit het Rijksvaccinatieprogramma, bijvoorbeeld op 9 en 14 jaar.

Voordelen van de nieuwe locatie
Het Dokhuis biedt een geschikte en goed bereikbare locatie. Drie ruimtes zijn verbouwd om plaats te maken voor het consultatiebureau en worden nu gebruikt door de GGD. In Het Dokhuis zitten ook andere zorgverleners zoals huisartsen, diëtisten, leefstijlcoaches en fysiotherapeuten. Dat maakt samenwerken makkelijker en zorgt voor betere ondersteuning van kinderen en gezinnen. De ligging aan de Raadhuislaan maakt het consultatiebureau goed zichtbaar en vindbaar.

Wethouder Ellen van Klaveren: ‘Door het consultatiebureau te verplaatsen naar Het Dokhuis slaan we twee vliegen in één klap: de scholen hebben weer een klaslokaal erbij en de kinderen en gezinnen in Pekela hebben toegang tot een betere locatie voor ondersteuning.’

Belangrijk om te weten
Naast het consultatiebureau in Oude Pekela, blijft het consultatiebureau in Nieuwe Pekela (locatie De Kiepe) gewoon geopend. Ouders uit Nieuwe Pekela kunnen dus nog steeds terecht in De Kiepe.

Eerder verschenen:

Sportcentrum Zempo wint ook provinciale Breedtesportprijs 2025
Overdekte kerstmarkt op 13 december in sporthal De Spil in Nieuwe Pekela
Regionale samenwerking bij controle garageboxen op illegale opslag
Woningbouwlocatie Heeresmeer krijgt subsidie
KerstTour2025 trekt op 12 december door de regio met verlichte voertuigen
Startschot voor brede samenwerking aan toekomst van Zuidwending-Ommelanderwijk
Tussen wens en vervulling ligt een grote afstand
Fotoreportage van gezellige kerstmarkt in De Binding Oude Pekela
Heropening Visbeleving OETZ: waar vissen, natuur en ontspanning samenkomen
13 december: Kerstmarkt Wedderwegkerk Oude Pekela
VV Noordster organiseert Mega Kerstbingo met grote prijzen op 13 december
Publiek trakteert ‘Nederlandse Neil Young’ op staande ovatie
Het belang van goede communicatie tijdens potje padel
Stichting Pekela Beweegt viert tweejarig bestaan
Leggedoor Onderhoudsgroep zoekt jou!
Voorleesmiddag bij mobiele Bibliotheek in De Kiepe op 12 december
Kerststallententoonstelling in Lutherse kerk uitgebreid met glas-in-lood, schilderkunst en keramiek
Kerstzangdienst ‘Licht in de Nacht’ in Julianakapel Oude Pekela
Nieuwe textielcontainers in Pekela alleen te gebruiken met afvalpas
Aanvraag ontheffing voor carbidschieten in Pekela mogelijk tot 12 december 2025

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

f65ldhr9fsekkqi6bdf8ege562