Odbs Theo Thijssen ook de komende 5 jaar Dalton school

Geplaatst: vrijdag 8 maart 2019 om 16:05 | Views: 2504

Auteur: Simon v.d. Werff | Schoolco÷rdinator obs De Linde - Nieuwe Pekela | Schoolco÷rdinator odbs Theo Thijssen - Boven Pekela

BOVEN PEKELA - Donderdag 7 maart werd odbs Theo Thijssen in Boven Pekela bezocht door een Dalton visitatie commissie. De Theo Thijssen is een door de NDV (Nederlandse Dalton Vereniging) erkende Dalton school en heeft hiervoor een licentie. Een licentie wordt niet automatisch verlengd. De kwaliteit op school wordt beoordeeld door een commissie en vervolgens wordt er een verlenging van 2 jaar of van 5 jaar gegeven.

Deze commissie heeft het Dalton onderwijs op onze school onderzocht door middel van het afnemen van lesbezoeken, gesprekken met ouders, kinderen, leerlingenraad, leerkrachten en directie. Daarnaast zijn er diverse documenten bestudeerd en beoordeeld (schoolgids, Daltonhandboek, visitatieverslag, schoolplan etc.). De commissie is tot de slotconclusie gekomen dat het Daltononderwijs op de Theo Thijssen goed voor elkaar is. We hebben als school complimenten ontvangen en waardevolle aanbevelingen in ontvangst mogen nemen.

Samenvattend is de commissie tot de conclusie gekomen dat de Theo Thijssen een verlenging heeft gekregen van het maximum van 5 jaar! Geweldig nieuws waar team, ouders en kinderen enorm trots op zijn! Vrijdag 8 maart hebben we dit uiteraard op school gevierd met alle kinderen, onder het genot van een traktatie voor alle kinderen.

Nieuwsgierig geworden naar onze school? Neem gerust eens een kijkje op www.basisschool-theothijssen.nl of maak geheel vrijblijvend een afspraak om onze school te bezichtigen.

Eerder verschenen:

Eurovisie Songfestival 2020 in Nieuwe Pekela?
13 juli: Open dag bij Caravanstalling Noord
Pekelder Boys 1 speelt zondag nacompetitiewedstrijd tegen Meeden
Noordster ook volgend jaar eerste klasser
Verslag Open Pekelder Kampioenschap vissen te Oude Pekela
Bloemetje voor actieve buurman Jury Burema uit Oude Pekela
Instappakket rijlessen bij Rijschool Petra - een mooi cadeau!
Elfjarige Jarne Lubben nationaal kaaibakkampioen
Ruim 50 oud(e) PJC-ers halen herinneringen op in kantine PJC
Honden en hun baasjes beleven leuke Dag van de Hond
Uitvaartvereniging Hulp in Nood viert 100-jarig bestaan met Open Dag
Poortman viert vandaag heropening Electro World Poortman
1 juni: Isolatieactie door Buurkracht Pekela Noord aan Noordkante 72
Opkomst in Pekela voor Europese Parlementsverkiezingen 2019 is 29,8%
28 mei t/m 9 juni: Sportweek 2019 Nieuwe Pekela
1 juni: Rommelmarkt op de ventweg van de Zuidwendingerweg
Kaarten voor Rock-on 'A Tribute To The 60's' nu in de voorverkoop
Gemeente Pekela gaat opnieuw centraal stemmen tellen
Tien 65-plussers 'Veilig op pad' na Fietsclinic
Obs Hendrik Wester sluit schrijfproject De schoolschrijver feestelijk af

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

5pgahtshd32hglbgfi8lrs8345