Odbs Theo Thijssen ook de komende 5 jaar Dalton school

Geplaatst: vrijdag 8 maart 2019 om 16:05 | Views: 2131

Auteur: Simon v.d. Werff | Schoolcoördinator obs De Linde - Nieuwe Pekela | Schoolcoördinator odbs Theo Thijssen - Boven Pekela

BOVEN PEKELA - Donderdag 7 maart werd odbs Theo Thijssen in Boven Pekela bezocht door een Dalton visitatie commissie. De Theo Thijssen is een door de NDV (Nederlandse Dalton Vereniging) erkende Dalton school en heeft hiervoor een licentie. Een licentie wordt niet automatisch verlengd. De kwaliteit op school wordt beoordeeld door een commissie en vervolgens wordt er een verlenging van 2 jaar of van 5 jaar gegeven.

Deze commissie heeft het Dalton onderwijs op onze school onderzocht door middel van het afnemen van lesbezoeken, gesprekken met ouders, kinderen, leerlingenraad, leerkrachten en directie. Daarnaast zijn er diverse documenten bestudeerd en beoordeeld (schoolgids, Daltonhandboek, visitatieverslag, schoolplan etc.). De commissie is tot de slotconclusie gekomen dat het Daltononderwijs op de Theo Thijssen goed voor elkaar is. We hebben als school complimenten ontvangen en waardevolle aanbevelingen in ontvangst mogen nemen.

Samenvattend is de commissie tot de conclusie gekomen dat de Theo Thijssen een verlenging heeft gekregen van het maximum van 5 jaar! Geweldig nieuws waar team, ouders en kinderen enorm trots op zijn! Vrijdag 8 maart hebben we dit uiteraard op school gevierd met alle kinderen, onder het genot van een traktatie voor alle kinderen.

Nieuwsgierig geworden naar onze school? Neem gerust eens een kijkje op www.basisschool-theothijssen.nl of maak geheel vrijblijvend een afspraak om onze school te bezichtigen.

Eerder verschenen:

Leerlingen Groen van Prinstererschool wandelen voor water
Toernooi Dynamic Tennis in de Spil gehouden op 18 maart 2019
19 meert Pekelder Proatcafé over Pekelder middenstand in de Kiepe
19 april: Paaseieren zoeken in de Binding voor kinderen van 2 tot 8 jaar
5 april: Bingo in de Binding i.s.m. korfbalvereniging WSS
23 maart: Uitvoering musical De Bestemming in PKN kerk centrum Veendam
Pekela Schoon doet mee met Landelijk Opschoondag
21 maart: Wandelcoach te gast op koffieochtend voor mantelzorgers
Noordster neemt punt mee uit Friesland
Auto met twee volwassenen en een kind slaat over de kop in Apollolaan
Bloemetje voor familie Panneman uit Oude Pekela
College van B&W steekt handen uit de mouwen bij de Kinderboerderij
NL Doet 2019 bij korfbalvereniging WSS
NL Doet 2019 bij LTC in Oude Pekela
VAN HARTE: Jan Hendrik de Jonge is 65 jaar geworden
Help Dorien Norder uit Oude Pekela naar finale Miss Beauty of Groningen
Lucas Meijer wil levensloopbestendige woningen in plan Oud Alteveer
Het Taalhuis en de verkiezingen
FNV Oost-Groningen feliciteert de gemeenten Pekela en Veendam
Petitie: Gun mantelzorgers een week vrij per jaar!

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

11kq0c6b80rdss699gdqs8jfs4