Odbs Theo Thijssen ook de komende 5 jaar Dalton school

Geplaatst: vrijdag 8 maart 2019 om 16:05 | Views: 2887

Auteur: Simon v.d. Werff | Schoolcoördinator obs De Linde - Nieuwe Pekela | Schoolcoördinator odbs Theo Thijssen - Boven Pekela

BOVEN PEKELA - Donderdag 7 maart werd odbs Theo Thijssen in Boven Pekela bezocht door een Dalton visitatie commissie. De Theo Thijssen is een door de NDV (Nederlandse Dalton Vereniging) erkende Dalton school en heeft hiervoor een licentie. Een licentie wordt niet automatisch verlengd. De kwaliteit op school wordt beoordeeld door een commissie en vervolgens wordt er een verlenging van 2 jaar of van 5 jaar gegeven.

Deze commissie heeft het Dalton onderwijs op onze school onderzocht door middel van het afnemen van lesbezoeken, gesprekken met ouders, kinderen, leerlingenraad, leerkrachten en directie. Daarnaast zijn er diverse documenten bestudeerd en beoordeeld (schoolgids, Daltonhandboek, visitatieverslag, schoolplan etc.). De commissie is tot de slotconclusie gekomen dat het Daltononderwijs op de Theo Thijssen goed voor elkaar is. We hebben als school complimenten ontvangen en waardevolle aanbevelingen in ontvangst mogen nemen.

Samenvattend is de commissie tot de conclusie gekomen dat de Theo Thijssen een verlenging heeft gekregen van het maximum van 5 jaar! Geweldig nieuws waar team, ouders en kinderen enorm trots op zijn! Vrijdag 8 maart hebben we dit uiteraard op school gevierd met alle kinderen, onder het genot van een traktatie voor alle kinderen.

Nieuwsgierig geworden naar onze school? Neem gerust eens een kijkje op www.basisschool-theothijssen.nl of maak geheel vrijblijvend een afspraak om onze school te bezichtigen.

Eerder verschenen:

Tocht om de Noord door Alteveer en Pekela
Pekela's got talent groot succes voor jong en oud
Noordster pakt punt in eerste competitiewedstrijd
Schaaphok Techniek: voor onderhoud en reparatie van uw tuinmachines
28 september: Burendag met BBQ en Abba in de Riggel
Prachtig weer met gemotiveerde mensen op Pekela’s Cleanup Day
Kom 28 september om 17.00 uur het Grunnens Laid meezingen!
25 september: Bingo in de kantine van vv PJC Nieuwe Pekela
Wat zijn bonussen zonder storting?
Stukkie trailen? Dit is er pas eentje!
VAN HARTE: De ouders van Wilma Kwant zijn 60 jaar getrouwd
Nog enkele plekken vrij voor deelname aan Spooktocht in Pekelderbos
ILT: Groningen Airport Eelde binnen de normen voor geluid en milieu
Judo Op School in Nieuwe Pekela
18 september: Scholenkorfbaltoernooi bij WSS
Lokale LHBTI werkgroep krijgt veel aanloop op Jaarmarkt Oude Pekela
Kylian met team van TEAM NL 5-de op EK judo in Finland
Leger des Heils zoekt collectanten in Pekela
Cheque van 350 euro voor Hulphond Nederland tijdens Veteranendag
6 oktober: Concert Salonorkest Las Niñas in Nieuw Beerta

Reageren

Reacties lezen en schrijven is bij dit artikel niet mogelijk. U heeft geen [MijnPP-account].

41p3ed7t1a5uq8p55dral566r2